Resultater 2015

1

Hege Bakke

Pink

281

2

Hege Johnsen

Herman

279,5

3

Line Fatland Frøystad

Harry

278

3

Kristin Natås Hauger

Inez

278

5

Ann-Karin Isaksen

Spar Ess

269

6

Eva Trasti

Lord

268,5

7

Grete Thon

Chess

267,5

8

Monica Wickstrøm

Malte

266,5

9

Anne-Berit Heireng

Fame

265

10

Kristin Gudem

Haste

264

11

Liv McDowell

Joy

262

12

Renate Lund

Supra

261

13

Anette Kristiansen

Flip

257,5

14

Monica Kvernberg

Dålli

257

15

Anniken Rekstadvik

Ben

252,5

16

Marit Rasmussen Anfinsen

Dixie

247,5

16

Øyvind Johansen

Luce

247,5

18

Lotte Nordli

Blink

246,5

19

Trond Brustad

Turbo

244

20

Gørill Nordve

Knox

242,5

21

Antonio Reynoso Lanes

Akasha

240,5

22

Liz Rognstad

Holly

239

23

Hege Lindahl

Go Jenta

226

24

Synnøve Matre

Dream

220

25

Marie Balstad

Zera

208,5

26

Line Bu Nilsen

Millie

207

27

Hege Andersen

Hege Andersen

194

28

Hege Gåsterud

Pixie

193,5

29

Nåmdal

Blandingshund

181,5

30

Linda Høyem Thrygg

Willacarras Cathrine Zeta-Jones

 

181,5

31

Linda Stubsjøen

Mezz

173,5

 

 

Stovner hundeklubb, Kløfta, 30.1

Dommer: Stein Ove Nergård / Svein G Rønning

 

kl 1, 37 startende 20 med 1.premie

 

 

 

Dommer: Stein Ove Nergård / Svein G Rønning

kl 3, 21 startende 3 med 1.premie

DBHK 8 mars

 

Dommer Arild Eriksen

 

Klasse 1

18 startende, 9 med 1 premie

1

Kirsten Bjønness

Ninja

267

2

Gerd Hallingby

Solsvingens Coretto

259,5

Dommer Svein Georg Rønning

 

Klasse Elite

1

Renate Lund

Cassruggens Ålga Mildr

268

2

Hilde Skjoldal

Woodshine´s Inis In Sky

245

3

Trine Røykaas

Luke

238

4

Emilie Prytz

Niceie

235,5

5

Maren Helene Teien

Brukshundens Keen Kiter

228,5

6

Laila Johannessen

Ringmaster Late Lass

182,5

7

Linda Høyem Thrygg

Willacarras Catherine Zeta

163,5

8

Miriam Pedersen

Sognafarets Black Chervrol

161,5

9

Anita Helgesen

Kiæråsens Zeppo

120

Sør Rogaland Brukshundklubb 8 mars

 

Dommer Svein M Stangeland

 

Klasse 1

1

Eivind Gåsland

Xara Del Corazoncito

170,5

1

Helene Andersen

Ozzy

165

1

Marianne Osmundsen Bø

Vilja

276

2

Helen Ravndal

Lexi

275

Klasse 2

1 påmeldt, ingen med 1 premie

 

Klasse 3

3 påmeldt, ingen med 1 premie

 

Klasse Elite

1

Astrid Reinertsen

Uno

259,5

2

Kari Ann Reistad

Gina

250

3

Synnøve Matre

Dream

238

4

Siv Marit Tho

Kira

217,5

 

Astrid Weider Ellefsen

Blink

brutt

Uttakstevne 11. april i Stavanger

Haugesund og Omegn Hundeklubb 18 april

 

Dommer alle klasser Per Egil Gylland

 

Klasse 1

 

5 møtt 2 med 1. premie

Klasse 2

 

3 møtt 1 med 1. premie

1

Synnøve Matre

Doubleuse Wind

185

1

Ine Beate Reitan

Get Weilers Gromme Prinsesse

270,5

1

Elin Andersen

Bravo Bravissimos Chianti

180

2

Inger Marie Buer

Soltrollets Electra

179

3

Mette Krohg

Kullaholms Peggy

175

4

Synøve Johannessen

Izgara´s Fidji

171,5

5

Inger Thorsen

Rainstone Birthday Surpri

170,5

6

Idunn Landa

Digby Tollers Barchetta

168,5

7

Irene Helgesen

Andrea

166,5

8

Siv Heia Uldal

Njarga Cira

166

Dommer Stein Feragen

 

Klasse 2 19 møtt 12 med 1 premie

Dommer Arild Eriksen

 

Klasse 3 18 møtt 4 med 1 premie

1

Satu Niemi

Get Weiler´s Helmi

297

2

Elisabeth Habbestad

Tricko

271,5

3

Inger Marie Buer

Tomthult´s Opal Viking

270,5

4

Antonio Lanes-Grundvig

Get Weiler´s´Inari

261,5

Dommer Trond Morten Teigen

 

 

Klasse Elite

1

Jannike Hansen

High Working B C Keighley

295

2

Jannicke Mestad

Get Weilers Flic Flac

291,5

3

Hege Andersen

Sindregardens Shankly

277

4

Hege Lindahl

Get Weilernta´s Go Jenta

274

5

Antonio Lanes-Grundvig

Fak´s Never say Never

272

6

Kim Andre Pedersen

Kiss

266,5

7

Jannicke Bjørnbakken

Kozagans Cowboy Mackenzie

260,5

8

Guro Lill Nordhagen

Tollerparkens Aktive Ind

243

9

Linda Sandbugt

Memory of Zico Grant Av S

239

10

Line Bu Nilsen

Blacktorns Million Dollar

221,5

11

Jeanette Hatteberg

Deepeyes Talia Al Ghul

219

12

Rikke Svele

Blackneck´s A´Lysa

212,5

13

Linda Karlsen

Kjæråsens Zelda

205

14

Vivi Ann Sneve

Milas Hepp

193,5

15

Emilie Prytz

Nicie

190,5

16

Marit Winge

Work of Times Miss Molly

184

17

Synøve Gillingsrud

Ronja

182

18

Bente Aschim

Birk

156,5

19

Marianne Søgaard

Visterwood Cariad Du

154,5

20

Anne Cathrin Stange

Skogstrollet´s 11 Blue Ex

131,5

21

Gerd Hallingby

Solsvingens Coretto

121

1

Audhild Meland

Marrys Molly My

179,5

2

Stine Sandal

Iris

161

Klasse 2

Ingen med 1 premie

 

Kasse 3

Ingen med 1 premie

 

Klasse Elite

1

Astrid Reinertsen

Kaptein Uno

220

2

Kari Ann Reistad

Gina

188

 

Kjellaug Selsaas

Myrullens Ludvig

Brutt

 

Ida Anette Norheim

el-Sjoko

Brutt

 

Siv Marit Tho

Kira

Brutt

Nidaros Brukshundklubb 19 april

 

Dommer alle klasser Frid Mikkola

 

Klasse 1

7 møtt 2 med 1 premie

Klasse 2

7 møtt 2 med 1 premie

NKK i Maridalen 2 mai

NM Kvalik

 

Dommere : Trond Morten Myhre, Stein Feragen og Bjørn Ivar Svendsen

 

Elite

Norgesmesterskap LP 2015

 

Nr 1 Line Fatland Frøystad

Nr 2 Hege Johnsen

Nr 3 Renate Lund

Resultatliste finale NM 2015

 

Dommere

Øystein Ødegaard

Trond Morten Myhre

Stein Feragen og

Bjørn Ivar Svendsen

1

Line Fatland Frøystad

Harry-Pepper

272,25

2

Hege Johnsen

Herman

267,2

3

Renate Lund

Supra

264,75

4

Hege Bakke

Pink

258,75

5

Trine Frøshaug

Sweet

255

6

Liz Rognstad

Holly

253,75

6

Ann Karin Isaksen

Spar Ess

253,75

8

Anne Lise Ytreberg

Pondus

234,5

9

Anne Cecilie Eide

Nicky

232,25

10

Kristin Gudem

Haste

229,0

11

Anette Kristiansen

Flip

212,75

12

Vivi A Sneve

Milas

197,75

13

Kristin Natås Hauger

Inez

197

14

Eva Trasti

Lord

196

15

Grete Thon

Chess

Brutt

Norsk belgisk fårehundklubb,

13.5 på gjerdrum

kl 3, dommer Arild Berntsen, 0 m 1 pr.20 møtt

1

Inger Marie Buer

Soltrollets Electra

190

2

Michelle Malmåsen

Khakibas Samba

165

Klasse 2

5 møtt, 1 med 1 premie

Klasse 3

 

Ingen med 1 premie

1

Synnøve Matre

Doubleuse Wind

184,5

2

Stine Marie Danielsen

Lippi van de Berlex-Hoeve

176

Klasse 2

9 påmeldt, ingen med 1 premie

 

Klasse 3

17 påmeldt, 4 med 1 premie

1

Lillian Brenden

Snusmumrikken

284,5

2

Hege Lindahl

Snuppa

280

3

Anne-Berit Heireng

Flyn

277

4

Linda Sandbugt

Zico

248

5

Vivi Nøkleholm Nilsen

Uma

230

6

Cathrine Strålsund

Cobbie

200,5

7

Karin Hansen

Quinzie

171

Salten Brukshundklubb 25 og 26 april

 

Dommer alle klasse begge dager Erik Brenden

 

Resultat lørdag

Klasse 1

4 møtt, 2 med 1 premie

1

Linn Jane Dahlstrøm

Shiva

266,5

2

Ane Isabelle Simble

Zadigs Bindi

256

Sør Rogaland Brukshundklubb 19. mai

 

Dommer alle klasser Terje Haugen

 

Klasse 1

1

Line Fatland Frøystad

Harry

302

2

Marit Rasmussen Anfinsen

Dixie

282,5

3

Else Kristin Svendsen

Linnie

237

4

Marianne Willems

Kry

218

5

Katinka Moberg

Bamse

215

6

Kari Aspøy

Iggy

199

7

Kari Ommedal

Vinur

188,5

1

Helen Ravdal

Lexi

286,5

2

Ine Beate Reiten

Prinsesse

274

3

Mari E Tandberg

Alma

266,5

4

Gudrun T Rystad

Diva

264

Dommer Hans Arne Marthinussen

 

Klasse 2

10 møtt, 5 med 1 premie

Dommer Per Eigil Gylland

 

Klasse Elite

NKK Drammen 6 og 7 juni

 

Dommer Per Eigil Gylland

 

Klasse 1

8 møtt, 4 med 1 premie

Hadeland hundeklubb 14 juni

 

Dommer Svein G. Rønning

 

Klasse 1

15 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse 2

13 møtt, 3 med 1 premie

Dommer Arild Berntsen

 

Elite

1

Jannicke Mestad

Get Weiler's Flic Flac

309

2

Renate Lund

Supra

296,5

3

Liv Mc´Dowell

Joy

294,5

4

Grete Thon

Chess

284

5

Line Bu Nilsen

Blacktorn's Million Dollar Baby

265

6

 

Liz Jada

250,5

7

Jeanette Hatteberg

Deepeyes Talia Al Ghul I

238

8

Carol Jorid Norfolk

Izgara's Dreaming Mitcha

196

9

 

Kronvallaren Lykke

188

10

Ann Kristin Moen

Borderby`s Cosy Cascada

184

11

Linda Høyem Thrygg

Willacarras Catherine Zeta-Jones

124

Stavanger Brukshundklubb 8 august

 

Klasse 1

Ingen med 1 premie

 

Klasse 2

Ingen med 1 premie

 

Klasse 3

2 med 1 premie

 

Norsk Retrieverklubb avd Sarpsborg 22 og 23 august

 

Klasse 1

22 møtt, 7 med 1 premie

 

Dommer Stein Feragen

Norsk Schkl avd Kongsberg 22 august

 

Klasse 1

 

14 møtt 5 med 1 premie

 

Dommer Erik Brenden

1

Judith Beate Stenehjem

Børve Bingo's Struttende Rutta

195,5

2

Ellinor Grønfur

Keira

184

1

Marianne E Willems

Kronvallaren Kry

239

2

Kari Ommedal

Konungsbergets Øistein

205,5

Klasse elite

Rankingstevne Oslo og Omegn Dressurklubb 13 september

 

Dommere Stein Ole Nergaard og Øystein Ødegaard

 

Klasse Elite

1

Monica Kvernberg

Dålli

288

2

Anniken Rekstadvik

Ben

281,5

3

Anne Lise Ytreberg

Pondus

277

4

Kristin Gudem

Haste

274

4

Jannicke Mestad

Flic Flac

274

6

Liz Rognstad

Holly

271

7

Hege Johnsen

Herman

270,5

8

Trine Frøshaug

Sweet

267

9

Grete Thon

Chess

263,5

10

Jannike Hansen

Prima

262

11

Sogunn Roarsen

Mexico

249,5

12

Hege Bakke

Pink

245

13

Renate Lund

Supra

243

14

Kristin Natås Hauger

Inez

235,5

15

Hege Andersen

Shankly

233,5

16

Kjellaug Selsaas

Ludvig

225

17

Kim Andre Pedersen

Kiss

209

18

Vivi Sneve

Milas

207

19

Elisabeth Isaksen

Storm

189

20

Marit R Anfinsen

Dixie

185

21

Marit Winge

Work Of Time´s Miss Molly

174,5

Senja Hundeklubb sitt lp stevne den 26 september.Dommer :Arild Djupvik

1

Irene Goa

High Working BC Cayman

290,0

2

Torbjørg Sandven

Bøvers Bingos Slatan Kvikk

286,5

3

Birgitte Sandven

Bøvers Bingo Super Ice

258,5

1

Irene Goa

High Working BC Cayman

276,5

2

Birgitta Sandven

Børves Bingos Super Ice

265,0

Dommer

 

Klasse 2

5 møtt, 3 med 1 premie

1

Cecilie Grøvdal

Jo

176,0

2

Trine Røykaas

Tingeling

166,0

3

Jørn Larsen

Turbo

164,0

Dommer Arild Eriksen

 

Klasse 3

4 møtt, ingen med 1 premie

 

Dommere Per Egil Gylland og

 

Klasse Elite

1

Tonje Braa

Hugin

164,0

2

Lill Sjåstad

Mi-mios Wing Release

161,5

1

Gro Anett Myklebust

Little Red Ruby

171,0

1

Toril Sørgård

Bockgold Pia

171,0

3

Tone Noem

Seawilds Walk of game

167,0

LPNorge.com

Resultater stevner 2015

For at resultatsiden skal være så komplett som mulig, ber vi dere alle om å sende inn resultater.

Det er desverre ikke noe automatikk at klubbene sender inn til oss, så vi er helt avhengig av at dere utøvere bidrar til å sende inn. Er du på stevne, be om å få resultater og send de til oss. i kl 1,2 og 3, kun de med 1.premie, alle startende i elite.

 

Web.redaktør: anne-berit@heireng.no

 

Ølen Etne Vindafjord Hundklubb 27. Desember

 

Dommer Bjørn Ivar Svendsen

 

Klasse 1

7 møtt, 2 med 1 premie

1

Jeanette Tysse

Red Divaz Aimable Amie Be

187,0

2

Bente Bøygard

Top flights Flying Flint

163,6

Dommer Svein Georg Rønning

 

Klasse 2

2 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse 3

4 møtt, 3 med 1 premie

1

Irene Goa

High Working BC Cayman

273,0

2

Judith B Stenehjem

Børve Bingo´s Struttende Rutta

267,5

3

Synnøve Matre

Doubleuse Wind

257,5

Dommere Bjørn Ivar Svendsen og Svein Georg Rønning

 

Klasse Elite

1

Kjellaug Selsaas

Myerullens Ludvig

277,0

2

Synnøve Matre

Dream d Aspe & d Oussau

266,5

3

Astrid Reinertsen

Myrullens Kaptein Uno

252,5

4

Siv Marit Tho

Moulinux Twist

176,0

5

Kari Ann Reistad

Brakeless Angina Pectoris

169,5

6

Judith Beate Stenehjem

Hotnspicy Thats the One

167,0

7

Camilla Dischler

Poecilias Clockwork Orange

69,0

Sør Rogaland brukshundklubb 8. November

 

Dommer alle klasser Terje Haugen

 

Klasse 1

Ingen med 1 premie

 

Klasse 2

Ingen med 1 premie

 

Klasse 3

1 med 1. premie

 

1

Irene Goa

High Working B C Cayman

290,5

Klasse Elite

1

Kjellaug Selsaas

Myrullens Ludvig

293,5

2

Line Fatland Frøystad

Harry Pepper

290,5

3

Kari Aspøy

Somollis Iggy-Pop

268

4

Marit Anfinsen Rasmussen

Dixie

215

5

Siv Marit Schjelderup

Molineux Twist

203,5

6

Arnt Ove Holter

Poecilia's Sparkling Champagne

194

7

Helen Ravndal

Lexi

173,5

8

Synne Meling

Peik

163

9

Astrid Reinertsen

Myrullen's Kaptein Uno

154,5

Tønsberg Hundeklubb 31 oktober

 

Dommer Trond Morten Teigen og Terje Haugen

 

Klasse 1

18 møtt, 3 med 1 premie

 

1

Grete Thon

Charlie

191,0

2

Marie Helen Torsnes

Izgaras Extraordinary

179,5

3

Bjørge Rønvåg

Cute De Rancho Jerez

166,5

Klasse 2

12 møtt, 2 med 1 premie

1

Heidi Albright Ernst

Amarone Av Bergsprekken

182,0

2

Trude Aas

Kappelhøjens Geroge Clooney

160,0

Tønsberg Hundeklubb 1 november

 

Dommer Trond Morten Teigen

 

Klasse 3

12 møtt, 3 med 1 premie

1

Monica Wikstrøm

Chocomates Harrys Chilli

303,5

2

Hilde Skjoldal

Thelook Explosive Ivo

302,0

3

Liv-Anin Brandsgård

Benzelias Heartbreaking H

267,0

Klasse Elite

1

Grete Thon

Chess

295,0

2

Hege Schea Bakke

Pink

293,5

3

Hege Lindahl

Get Weilers Go Jenta

282,0

4

Carol Jorid Norfolk

Izgaras Dreaming Mitcha

274,0

5

Anne-Berit Heireng

Flyn

265,0

6

Geir Brandtzæg

Izgaras Eikki

260,0

7

Liv Mc Dowell

Joy

248,5

8

Laila Johannessen

Ringmaster Late Lass

232,0

9

Vivi Kristin Nilsen

Blacknecks Bera

230,5

10

Ann Kristin Moen

Borderbys Cosy Cascada

209,0

10

Rikke Svele

Blacknecks A Lysa

209,0

12

Jeanette Hatteberg

Deepeyes Talia Al Ghul

201,0

13

Miriam Pedersen

Sognefarets Black Chevrol

188,0

14

Åse Marie Nilsen

Doubleuse Lindt Sufrin Bi

180,0

15

Gudrun Tønne Rystad

Hottonias Cnallgo Diva

160,0

16

Gro Haugen Talberg

Chocomates Cappuccino

138,0

Nidaros Brukshundklubb 11 oktober

 

Dommer Lene Berntsen

Klasse 1

9 møtt, 2 med 1 premie

Klasse 2

8 møtt, 3 med 1 premie

Klasse 3

2 møtt, ingen med med 1 premie

 

Klasse Elite

1

Marit Wang

Get Weilers Haico

268,0

2

Solfrid Buvik

Sæterskogens Nirrill Gulldusk

264,5

3

Hege Gåsterud

Akersborg Pixie

260,0

4

Emma Båtnes

Solsvingens Bon

197,5

5

Kristin Estenstad

Asminzeras Even Stevens

186,5

6

 

Golden Editions Trekløver

129,0

7

Linn Thevik

Chocolate-Wrestler

102,5

8

Bjørn Olsen

Bjørnulvs-S-tamira

99,0

NKK Hamar 17 og 18 oktober

 

Dommer

 

Klasse 1

16 møtt, 7 med 1 premie

1

Hilde Slorafoss

Kaisa

189,5

2

Anette Myrseth

Ullerudstoppen Ailo Frank

181,0

3

Tonje Mørkhagen

Travis Face Up

179,5

4

Lorang Edseth

Ullerudstoppen Ivo Caprino

177,5

5

Paul Erik Bergmann

Støtvigens Guest Of Honour

176,0

6

Perly Berge

Redmound's Life Is To Run For Fun

175,0

7

Heidi Brekke

Jessy Av Waltzygården

165,5

1

Hege Bakke

Pink

295,0

2

Kristin Natås Hauger

Inez

285,5

3

Renate Lund

Supra

284,0

4

Hege Lindahl

Go Jenta

279,5

5

Hege Johnsen

Myrullen's Lille Herman

278,0

6

Vivi Sneve

Milas Hepp

274,5

7

Grete Thon

Chess

272,0

8

Liv Mc Dowell

Joy

269,0

9

Solgunn Roarsen

High Working B C Mexico

268,0

10

Trine Frøshaug

Sweet

267,5

11

Kristin Gudem

Myrullen's Lazy Haste

253,5

12

Gøril Nordve

Knox

251,0

13

Jannike Hansen

Prima

245,5

13

Anne-Berit Heireng

Fame Caramell

245,5

15

Emma Båtnes

Solsvingens Bon Ami

228,0

16

Elisabeth Isaksen

Camp Alpha's Blue Diamond

217,0

17

Trine Røykaas

Luke

207,5

18

Rune Langård

Pippilotta

189,0

19

Trond Brustad

Turbo

188,5

20

Titti Malm

Sprettheims C´est La Vie

177,5

21

Hege Andersen

Shankly

177,0

22

Lene Wang

Barroco's Unbelievable

105,5

Norsk Schäferhundklubb avd Hedmark 10 oktober

 

Dommer alle klasser Lene Berntsen

 

Klasse 1

8 møtt, 3 med 1 premie

 

1

Linda Ytrestøl

Ambolts Otto

184,5

2

Helene H Gravdahl

Andoreas Red Isis

184,0

3

Britt Haugen

Cayiras Fucsie

170,5

Klasse 2

Ingen med 1 premie

 

Klasse 3

Ingen med 1 premie

 

Klasse Elite

1

Lene Kleven

Flipperns Cash

270,5

2

Janicke Bjørnbakken

Kozagans Cowboy Mackenzie

236,5

3

Elisabeth Isaksen

Camp Alphas Blue Diamond

222,5

Indre Østfold schäferhundklubb 10 oktober

 

Dommer Arild Eriksen

 

Klasse 1

23 møtt, 10 med 1 premie

1

Linn Therese Andersen

Black Workers Escape

178,5

2

Robert Olsen

Welincha´s Odin

175,5

3

Vibeke Sandahl

El-Gamon V Nobel Line

172,0

4

Katka Sachova

Call Me-Robin Z Jamenskyc

171,5

5

Liv Stokman

Fidel Bernette

169,0

6

Anne Cecilie Andersen

Flatnews Magic Made in Norway

167,5

7

Hilde Arneberg

Adoreas Red Goldenbamse

163,5

8

Liv Stokman

Shyloch Nostalgia

162,0

9

Mari-Anne Skaug

Caranina´s Crazy Black M

161,0

10

Hilde Slorafoss

Kaisa

160,0

Dommer Rune Bjerklund

 

Klasse 2

8 møtt, 3 med 1 premie

1

Elisabeth Baade Habbestad

Søss

178,0

2

Veronica Silkebækken

Chica Selma

176,5

3

Cecilie A Grøvdal

Jo

171,5

Dommer Rune Bjerklund

 

Klasse 3

9 møtt, 4 med 1 premie

1

Ann-Karin Isaksen

Myrullen´s Min Karma

273,0

2

Torunn Holtbakk

Gawain´s Bright Star

269,5

3

John Arne Pettersen

Pasofino´ s Oopsi Daisy

266,5

4

Hege Johnsen

Myrullen´s Min Lillebror

257,0

Dommer Øystein Ødegård

 

Klasse Elite

1

Hege Lindahl

Get Weiler´ Go Jenta

264,5

2

Ann-Karin Isaksen

Spar Ess

247,5

3

Tommy Lanes Grundvig

Fak´s Neversay Never

219,5

4

Vivi Kristin Nilsen

Blackneck´s B´era

212,5

Norsk Schäferhundklubb avdeling Haugaland 4 oktober

 

Dommer alle klasser Svein Stangeland

 

Klasse 1

12 møtt, 4 med 1 premie

1

Geir Ove Håkull

One Shining Dark Secret

190,0

2

Camilla Fevåg

Comkittys Indira Gandhi

182,0

3

Ida Anette Norheim

Hunters Guilds Fabbri

175,0

4

Tove Anette Håkull

Sukkertoppens Amathyst

163,5

Klasse 2

3 møtt, 1 med 1 premie

1

Judith Beate Stenehjem

Bøvers Bingos Struttende Rutta

188,0

Klasse 3

3 møtt, 3 med 1 premie

Klasse Elite

1

Kjellaug Selsaas

Myrullen Luvig

307,0

2

Synnøve Gilje

Mihn-Lemoni

278,0

3

Astrid Reinertsen

Myrullens Kaptein Uno

262,0

4

Lise Mordal

Somollis Herkules

238,0

5

Astrid Ellewsen

Blink

235,5

6

Siwi Endresen

Gina

229,0

Haugesund og Omegn Hundeklubb 3 oktober

 

Dommer alle klasser Jan Odd-Geir Sørmarken

 

Klasse 1

11 møtt, 4 med 1 premie

1

Geir Ove og Janne Iren Håkull

One Shining Dark Secret

180,5

2

Silje Tellnes Kvammen

Enemnems Xtrem Fanta

173,5

3

Ida Anette Norheim

Hunters Guilds Fabbri

170,0

4

Camilla Fevåg

Comkittys Indira Gandhi

161,5

Klasse 2

2 møtt, 1 med 1 premie

1

Judith-Beate Stenehjem

Bøvers Bingos Struttende Rutta

177,0

Klasse 3

 

5 møtt, 2 med 1 premie

Klasse Elite

1

Lise Mordal

Somollis Herkules

259,5

2

Siwi Endresen

Angina Pectoris

256,0

3

Siv Marit S Tho

Molineux Twist

241,0

4

Astrid Weider Ellefsen

Blink

234,0

5

Astrid Reinertsen

Myrullens Kaptein Uno

227,5

6

Ida Anette Norheim

El-Sjoko

125,5

Senja Hundeklubb 26 september

 

Dommer alle klasser Arild Djupvik

 

Klasse 1

5 møtt, 4 med 1 premie

1

Kristin Aune

Minadas Ada Ment To Be Princess

182,5

2

Ann-Iren Haldorsen

Rådeskogen's Third Lyra

171,5

3

Eva-Liz Aandal

Vårvindens Jörsalir Elde

171

4

Anne-Britt Andreassen

Snötassens Ciro

167,5

Klasse 2

Ingen med 1 premie

 

Klasse 3

1 med 1 premie

 

1

Connie Heim

Soltrollets Fat Bob Ice

285

Klasse Elite

1

Eva-Liz Aandal

Khemosabi Mj's Smooth Criminal

273

2

Saara Kangasniemi

Look Like Blazing Beast

157

Indre Østfold Hundeklubb 26 september

 

Dommer Arild Eriksen

 

Klasse 1

12 møtt, 4 med 1 premie

1

Anne Lin Høitomt

Doubleuse Isle Of Möja

177

2

Liv Stokman

Shyloch Nostalgia

175,5

3

Tonje Mørkhagen

Travis Face Up

167,5

4

Kjersti Rosvoll

Doremis Tinkerbell Dokri

164,5

Dommer Lene Berntsen

 

Klasse 2

7 møtt, 1 med 1 premie

1

Cecilie Asp Grøvdal

Jo

180

Dommer Arild Eriksen

 

Klasse 3

5 møtt, 1 med 1 premie

1

Ann-Karin Isaksen

Myrullen´s Min Karma

258

Dommer Lene Berntsen

 

Klasse Elite

1

Anne-Berit Heireng

Flyn

280

2

Geir Brandtzæg

Izgara´s Eikki

267,5

3

Anne-Marit Traaholt

Knrtebo´s Optimal Onoff

266

4

Linda Karlsen

Kjæråsens Zelda

260,5

5

Kristin Hansen

Minnie

245

6

Vivi Kristin Nilsen

Blacknecks B´era

237,5

7

Lene Kleven

Flipperns Cash

226,5

8

Titti Malm

Sprettheims C est La Vie

 

9

Therse Wyller

Angelanastacia

 

Asker Hundeklubb 20 september

 

Klasse 1

13 møtt, 4 med 1 premie

1

Lene Schau Josten

Twinspired Candy Crush

177

2

Synøve Johannessen

Izgara’s Fidji

171,5

3

Kate Iren og Christel Andrea Tangnes

Chrilikas D’halloween Scarecrow

168,5

4

Anita Menkerud

Afland’s Bushira Shalita

161,5

Klasse 2

12 møtt, 2 med 1 premie

1

Hanne Pettersen

Nydelige Mia Av Coronna

172,5

2

Torill Brustad

Skogjentas Amira

162,

Klasse 3

10 møtt, 2 med 1 premie

1

Trine Tørrissen

Snjos Blue Jarra

275

2

Kari Bakke

Doubleuse Sweet Orange

268

Klasse Elite

1

Geir Brandtzæg

Izgara’s Eikki

272,5

2

Emilie Prytz

Niceie

268,5

3

Kristin Gudem

Myrullens Lazy Haste

254,5

4

Anne M Madsen

Skippy

246,5

5

Liz Rognstad

Get Weiler’s Game on

246

6

Mona C Strømdal

Poecillia’s Imperial Fantasy

237,5

7

Sylvia Pflugradt

BH Lotta

197

8

Rune Karlsen

Willacarras Blue Drifter

171,5

9

Gro Haugen Talberg

Chocomate’s Cappuccino

167

10

Linda Høyem Thrygg

Willacarras Catherine Zeta-Jones

154

11

Silje Mangen Hjellnes

Watercoat Marta De-Natal

98

ØEVHK 19 september

 

Dommer alle klasser Bjørn Ivar Svendsen

 

Klasse 1

7 møtt, 3 med 1 premie

1

Ida Anette Norheim

Hunters Guilds Fabbri

191

2

Gro Hjelmervik

Peanut Butter Av Ostretunet

183

3

Hilde Gunn Stenseth

Vossatroppens Black Beauty

162

Klasse 2

3 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse 3

2 møtt, 1 med 1 premie

1

Synnøve Matre

Doubleuse Wind

273,5

Elite

1

Lise Mordal

Somollis Hercules

275,5

2

Synnøve Ina Glinje

Mihn-Lemoni

274,5

3

Synnøve Matre

Dream d’Aspe & d’Oussau

274

4

Astrid W Ellefsen

Blink

242

5

Astrid Reinertsen

Myrullens Kaptein Uno

224

6

Siv Marit Tho

Molinoux Twist

186

7

Tone Ellingsen

Conover Sweet Flax

146

8

Ida Anette Norheim

El-Sjoko

125,5

Kragerø Hundeklubb 13 september

 

Dommer alle klasser Trond Morten Teigen

 

Klasse 1

8 møtt, 2 med 1 premie

1

Bjørge Rønvåg

Cute De Rancho Jeres

173

2

Gro Bråstein

Fluffy

162

Klasse 2

 

2 møtt, 1 med 1 premie

1

Inger Marie Buer

Soltrollets Electra

160,5

Klasse 3

2 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse Elite

1

Ann Helen Fossdal

Liz Jada

272,5

2

Gudrun Rystad Tønnesen

Hottonia´s Cnallgo Diva

210

3

Torgrim Sørensen

Nesbakkens Jesse James

170,5

4

Anne Vesterdalen

Aussie Gården´s Spice it Up

161

Oslo og Omegn Dressurklubb 13 september

 

Dommer Erik Brenden

 

Klasse 1

3 med 1 premie

1

Espen Bjanes

Balder

175,5

2

Vidar Slaathaug

Thunderwolf's Tequila Sunrise

160,5

3

Helen Lia

Tommy

160

Klasse 2

Ingen med 1 premie

 

Klasse 3

Ingen med 1 premie

Drøbak Hundeklubb 12 september

 

Dommer Arild Berntsen

 

Klasse 1

19 møtt, 7 med 1 premie

1

Knut Boge

Gullviks Nytro

173

2

Margareth Mathisen

Aussie Gården´s Unbelivable 

168

3

Synøve Johannessen

Izgara´s Fidji

165

4

Reidun Nordstrand

Kjerringhaugens Amazing A

164,5

5

Liv Stokman

Shyloch Nostalgia

162

6

Kate Iren Tangnes

Chrilikas D'halloween

160,5

7

Dorota Gorski

Borderjoys Acrobatic A

160

Dommer Arild Berntsen

 

Klasse 2

7 møtt, 3 med 1 premie

1

Heidi A Ernst

Amarone av Bergsprekken

185

2

Titti Hovig

Mr Bojangles

182,5

3

Cecilie Asp Grøvdal

Jo

180

Dommer Arild Eriksen

 

Klasse 3

3 møtt, 2 med 1 premie

1

Hilde Skjoldal

Thelook Explosive Ivo

279

2

Beth Helen Vilbo

Utterlyan´s Zero

267,5

Dommer Arild Eriksen

 

Klasse Elite

1

Kristin Hansen

Minnie

276

2

Anne-Berit Heireng

Flyn

273

3

Laila Johannessen

Ringmaster Late Lass

271

4

Lene Kleven

Flipperns Cash

260,5

5

Titti Malm

Sprettheims C´est La Vie

238,5

6

Miriam Pedersen

Sognafarets Black Chervrolet

210,5

7

Karin Irene Hansen

Respons Qvicka Qolt-Ten

196

Dalane Hundeklubb 30 august

 

Dommer alle klasser Svein Stangeland

 

Klasse 1

13 møtt, 2 med 1 premie

1

Geir Ove Håkull

One Shining Dark Secret

183

2

Gro Gitlesen

Bocopie´s Belive

170,5

Klasse 2

3 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse 3

7 møtt, 1 med 1 premie

1

Marianne E Willems

Get Weiler´s Ivrig

274

Kveldsstevne ØEVHK 26 august

 

Dommer alle klasser Svein Stangeland

 

Klasse 1

 

3 møtt, 2 med 1 premie

Klasse 2

 

2 møtt, 2 med 1 premie

1

Birgitta Sandven

Børge Bingo's Super Ice

189,5

2

Torbjørg Sandven

Børve Bingo's Zlatan Kvikk

160,5

Klasse 3

 

2 møtt, 1 med 1 premie

1

Synnøve Matre

Doubleuse Wind

281,5

Klasse Elite

1

Astrid Reinertsen

Myrullen Kaptein Uno

280,5

2

Synnøve Matre

Dream d'Aspe & d'Oussau

271

3

Judith Beate Stenehjem

Hot'n Spicy That's the One

238,5

4

Astrid Weider Ellefsen

Blink

237,5

5

Grete Håkull

Stormy's Victoria

202

1

Torill A Odland

Rottriver´s Balocco

186

2

Espen A A Bjanes

Balder

175,5

3

Kathrin Myhra

Kimura´s Pure Pleasure

173

4

Mari H Rolfsrud

Ascari´s Laro

166

5

Eline R Norschau

Bar-Baras X-Fenris

165,5

Klasse 2

 

6 møtt, 1 med 1 premie

 

Dommer Erik Brenden

Klasse 3

 

6 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse Elite

 

Dommer Erik Brenden

2

Marianne Bergan

Eldflammans Alfred

160,5

1

Kristin Gudem

Myrullen´s Lazy Haste

300,5

2

Geir Brandtzæg

Izgara´s Eikki

285,5

1

Lill Hege Solhaug

Arcanorums Gicca Alita

177

2

Trude R Pedersen

Twister

174,5

3

Annicka Barvestad

Callme Robin

173,5

3

Oddbjørn Winther

Owinn´s Unique

173,5

5

Anne Cecilie Andersen

Flatnews Magic

171,5

6

Giedrius Dervinis

Vi-Vi´s Before Sunrise

168,5

7

Ida S Bråten

Minigårdens Ikaros

160

Klasse 2

 

12 møtt, 3 med 1 premie

 

Dommer Rune Bjerklund

1

Cecilie Asp Grøvdal

Jo

182

2

Inger Marie Buer

Soltrollets Electra

179,5

3

Inger Thorsen

Rainstone Birthday Surprice

170

Klasse 3

 

11 møtt, 2 med 1 premie

 

Dommer Stein Feragen

1

Tommy Lanes Grundvik

Tamara

271,5

2

Linn Jane Dahlstrøm

Shiva

266,5

Klasse Elite

 

Dommer Rune Bjerklund

1

Anne Lise Ytreberg

Kronvallaren Pondus

284,5

2

Hege Lindahl

Get Weiler´s Go Jenta

278,5

3

Kristin Natås Hauger

Somollis Inez

277

4

Tommy Lanes Grundvik

Akasha

247,5

5

Åse Marie Nilsen

Doubleuse Lindt

233,5

6

Titti Malm

Sprettheims Cést La Vie

162,5

7

Marit Winge

Work of Time´s Miss Molly

160

1

Catrin Landsvik

Searover PaxTheoden

274,5

2

Ine Beate Reitan

Sessa

271

Klasse elite

 

Dommere Terje Haugen og

1

Line Fatland Frøystad

Harry Pepper

299,5

2

Trine Frøshaug

Sweet

279,5

3

Hege Johnsen

Hermann

278,5

4

Kjellaug Selsaas

Ludvig

277

5

Marit Rasmussen Anfinsen

Dixie

275

6

Jannicke Mestad

Flc Flac

271,5

6

Kristin Natås Hauger

Inez

271,5

8

Anne Lise Ytreberg

Pondus

270,5

9

Monica Kvernberg

Dålli

269

10

Else Kristin Svensen

Linnie

266

11

Anniken rekstadvik

Flips Ben

257,5

12

Hege Schea Bakke

Pink

256

13

Renate Lund

Supra

236,5

14

Elisabeth Bryhn

Khemosabi Prepare For Sur

213,5

15

Kari Aspøy

Iggy-Pop

178

16

Anne-Berit Heireng

Flyn

159

Sandefjord Hundeklubb, Vesterøya Idrettspark, 13 og 14 juni

 

13 juni

 

Dommer Trond Morten Teigen

 

Klasse 1

6 møtt, 2 med 1 premie

 

1

Kjetil Buer

Erik Von Der Tiefen Quelle

174,5

2

Anne Kronen

A Million Voices Of Honesty

165

Dommer Terje Haugen

 

Klasse 2

4 møtt, ingen med 1 premie

Dommer Trond Morten Teigen

 

Klasse 3

13 møtt, 3 med 1 premie

1

Svein Børresen

Remy M

290

2

Mona Caspersen Strømdal

Get Weiler's Jubel

288,5

3

Inger Marie Buer

BH Tomthult's Opal Viking

276

Dommer Terje Haugen

 

Klasse Elite

14 juni

 

Dommer Terje Haugen

 

Klasse 1

7 møtt, 3 med 1 premie

1

Jannicke Mestad

Get Weiler's Flic Flac

270,5

1

Grete Thon

Chess

270,5

3

Jeanette Hatteberg

Deepeyes Talia Al Ghul I

257,5

4

Liv Mc´Dowell

Joy

254,5

5

Anne-Berit Heireng

Flyn

248

6

Renate Lund

Vassruggens Ålga Mildir

212,5

7

Line Bu Nilsen

Blacktorn's Million Dollar Baby

200

8

 

Liz Jada

190,5

9

Carol Jorid Norfolk

Izgara's Dreaming Mitcha

188

10

 

Izgara's Eikki

165,5

1

Titti Hovig

Mr Bojangles

168

1

Bruun, Rita Bredholt Bruun

Black Emac Vidunn De Ville

168

3

Anne Kronen

A Million Voices Of Honesty

164,5

Dommer Trond Morten Teigen

 

Klasse 2

5 møtt, 1 med 1 premie

1

Anne Kathrine Skaug Haldorsen

Lullebos Herlige Copy

178

Dommer Terje Haugen

 

Klasse 3

9 møtt, 2 med 1 premie

1

Svein Børresen

Remy

269

2

Lene Christine Normann

Vårvindens Hunting Khan

265

Dommer Trond Morten Teigen

 

Klasse Elite

1

Morten Krogstad

High Working BC Cash

173,5

2

Veronica Silkebækken

Chica Selma

165,5

3

Ann-Helen Ulriksen

Tarik

160

1

Ona Bruun

Highway 2 My Dreams av Assieboy

260,5

Dommer Arild Berntsen

 

Klasse 3

3 møtt, 1 med 1 premie

1

Anne Lise Ytreberg

Kronvallaren Pondus

292,5

2

Jannike Hansen

High Working keighley

281

3

Kristin Hansen

Minnie

276

4

Vivi Sneve

Milas Hepp

260

5

Linda Sandbukt

Memory of Zico Grant av s.p

256,5

6

Liz Rognstad

Get Weilers Game on

246

7

Sissel Ekhougen

Smoot Exclusive Darrel of Tor.

225,5

8

Solgunn Roarsen

high Working Mexico

224,5

9

Bente Aschim

Birk

208,5

10

Roger Igelkjøn

Woodshine Nun De Waone

191,5

11

Petter Johsen

Tixie

184

12

Lene Berntsen

Vance Rocky The Black Forest

117

1

Elisabeth Habbestad

Søss

189

2

Annie E Bråten

A bark in the dark

176,5

2

Inger Haakensen

Skarsteins Lad

176,5

4

Maria Kmetovski

Caiser

171,5

1

Hege Johnsen

Myrullens Min Lillebror

189

2

Cecilie Grøvdal

Jo

185

3

Ann Karin Isaksen

Myrullens Min Karma

181

4

Nina Christine Tandberg

Trym

178

5

Morten Krogstad

High Working Cash

168,5

Dommer Hans Arne Marthinussen

 

Klasse 3

12 møtt, 5 med 1 premie

1

Svein Børresen

Remy

306

2

Anita Fjeld

Snuppa

295,5

3

Mona Strømdal

Jubel

290

4

Elisabeth Habbestad

Tricko

285

5

Trine-Lise Throndsen

Roxy

261

1

Renate Lund

Supra

293

2

Hege Schea Bakke

Pink

290

2

Hege Johnsen

Hermann

290

4

Kristin Hauger Nataas

Inez

286,5

5

Grete Thon

Chess

283,5

6

Jannike Hansen

Prima

281,5

7

Janniche Mestad

Flic Flac

281

8

Gøril Nordve

Knox

280,5

9

Solgunn Roarsen

Mexico

272,5

10

Lillian Brenden

Snusmumrikken

268,5

11

Liv Mc´Dowell

Joy

268

12

Ann Karin Isaksen

Spar Ess

265

13

Trond Brustad

Bajazz

255

14

Kristin Gudem

Haste

251

15

Mona Strømdal

Tozzi

236,5

16

Vivi A Sneve

Milas

235

1

Solfrid Buvik

Nirril Gulldusk

302

2

Marit Wang

Haico

249,5

3

Kristin Estenstad

Tommy

213,5

4

Line Garberg

Killer

170

Norsk Rottweiler klubb, Orkanger/Fannrem 31 Mai

 

Klasse elite

Norsk Schäferhundklubb Avd Oppland 31 Mai

 

Dommer Erik Brenden

 

Klasse 1

5 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse 2

2 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse 3

6 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse Elite

1

Jeanette Hatteberg

Deepeyes Talia Al Ghul I

228,5

2

Anne Marit Traaholt

Knertebo's Optimal Onoff

162

Norsk Schäferhundklubb avd. Indre Østfold 30 Mai

 

Dommer Erik Brenden

 

Klasse 1

19 møtt, 7 med 1 premie

1

Jørn Larsen

Turbo

176,5

2

Anne Marthe Skaug

Scooterbrook Bingo

174

3

Robert Olsen

Welincha´s Odin

172

4

Torild Bredesen

Fornborgens Jazziga Jazza

170

5

Inger Thorsen

Rainstone Birthday Suprice

167,5

5

Roger Longva Olsen

Abc Drift´s Carlos

167,5

7

Jeanette Espe Dutta

Ghera av Perlegården

163,5

Dommer Arild Eriksen

 

Klasse 2

3 møtt, 2 med 1 premie

1

Cecilie Grøvdal

Jo

171,5

2

Torunn Holtbakk

Gawain´s Bright Star

165,5

Dommer Erik Brenden

 

Klasse 3

9 møtt, 2 med 1 premie

Dommer Arild Eriksen

 

Klasse Elite

1

Hege Schea Bakke

Whitney Face

287,5

2

Anne-Berit Heireng

Flyn

232,5

3

Marianne Søgaard

Visterwood Cariad

229,5

4

Kristin Hansen

Minnie

220,5

4

Laila Johannessen

Ringmaster Late Lass

220,5

6

Linda Karlsen

Kjæråsens Zelda

217

7

Cathrine Strålsund

Akersborg Cobbie

213,5

8

Åse Marie Nilsen

Doubleuse Lindt Surfin

189,5

9

Anne-Marit Traaholt

Knertebo´s Optimal Onoff

186,5

10

Carol Jorid Norfolk

Izgara´s Dreaming Mitcha

158,5

11

Synøve Gillingsrud

Ronja

111,5

Norsk Schäferhundklubb avd. Fredrikstad 24 Mai

 

Dommer Arild Eriksen

Klasse Elite

Resultater Hove 23 Mai

 

Klasse 1

13 påmeldte, 2 med 1 premie

1

Monica Wickstrøm

Chocomate´s Harry Chili

194

2

Christian Flørenes

Munti

171,5

1

Satu Niemi

Get Weiler´ s Helmi

285,5

2

Antonio Lanes-Grundvig

Get Weiler´s Inari

280,5

3

Gudrun Tønnesøl Rystad

Hottonia´s Cnallgo Diva

262

4

Mona C Strømdal

Get Weiler´s Jubel

261,5

Klasse elite

1

Line Fatland Frøystad

Harry Pepper

293

2

Hege Bakke

Pink

282,5

3

Anniken Rekstadvik

Flips Ben

280

4

Aina Fatland Røine

Kylie

273,5

5

Jannicke Mestad

Get Weiler´s Flic Flac

271,5

6

Kristin Natås Hauger

Somolis Inez

263,5

7

Grete Thon

Chess

258,5

8

Liv Mc Dowell

Joy

253

9

Marie Balstad

Zera

245,5

10

Trine Frøshaug

Crawfields Red Hot Sweet

242,5

11

Marti Rasmussen Anfinsen

Dixie

233,5

12

Renate Lund

Supra

228,5

13

Hege Johnsen

Myrullen´ Lsille Herman

224,5

14

Line Bu Nilsen

Blacktorn´s Million Dollar

220,5

15

Maren Helene Teien

Keen Kiter

219,5

16

Mona C Strømdal

Tozzi

211,5

17

Anne Lise Ytreberg

Pondus

202,5

18

Rune Langgård

Pippi Lotta

198,5

19

Elisabeth Isaksen

Blue Diamond Akersborg

189

20

Hege Svendsen

Akersborg Pixie

165

21

Hege Catrin Bråthe

Tingeling

97,5

1

Wenche Haugland

Ayana

173

2

Ellinor Grønfur

Keira

170

3

Janne Evertsen

Indiana Jones

168

Klasse 2

1

Marianne Willems

Ivrig

179,5

Klasse 3

1

Marit Klausen

Skessa

264,5

2

Arnt Ove Holter

Sparkling Champagne

263,5

Klasse Elite

Ølen Etne Vindafjord Hundeklubb, 14. mai

 

Dommer alle klasser Øystein Ødegaard

 

Klasse 1

4 møtt, 1 med 1 premie

1

Miss Mallorys True Love

Janne Håkull

167

Klasse 2

6 møtt, 2 med 1 premie

Klasse 3

7 møtt, ingen med 1 premie

Klasse Elite

1

Synnøve Mare

Dream

272

2

Kjellaug Selsaas

Myrullens Ludvig

248,5

3

Siwi Endresen

Brakeless Abra Kadabra Zuki

236,5

4

Astrid W Ellefsen

Blink

226

5

Astrid Reinersten

Myrullens Kaptein Uno

222,5

6

Maren H Teien

Brukshundens Keen Kiter

220

7

Siv Marit Tho

Moulineux Twist

210

8

Kari Ann Reistad

Gina

155

9

Ann Christin Sjøtun

Double HipHop

149,5

10

Roger Igeltjønn

Woodshines Nun de waone

125,5

11

Ida Anette Norheim

El-Sjoko

Brutt

Sarpsborg hundeklubb 3 mai

 

Dommer Arild Eriksen

 

Klasse 1

12 møtt. 2 med 1 premie

 

1

Hilde Skjoldal

Thelook Explosive Ivo

161,5

Klasse elite

1

Jeanette Hatteberg

Deepeyes Talia Al Ghul I

265

2

Maria Eriksson

Redqliff´s First Explorer

230,5

3

Laila Johannessen

Ringmaster Late Lass

228,5

4

Linda Sandbugt

Memory Of Zico Grant Av S

216,5

5

Gerd Hallingby

Solsvingens Coretto

212

6

Rikke Svele

Blackneck's A' Lysa (m)

200

7

Hege Catrin Svendsen

Tunevannets Tingeling

11c

Norsk belgisk fårehundklubb 13 mai på Gjerdrum

 

Dommer Arild Berntsen

 

10 møtt, 3 med 1 premie

1

Lene Lohre

Spanielplassens Dacota Tinka

184,5

2

Ann Cathrin Hoff

Vokterens Chilli Hot and Black

180,5

3

Sissel Talseth

Milo

165,5

Norsk belgisk fårehundklubb,

13.5 på gjerdrum

kl 2, dommer Stein Feragen, 2 m 1 pr. 8 møtt

1

Hilde Skjoldal

The look Explosive Ivo

182,5

2

Toril Vik

Merlingas Iorett

167

Norsk belgisk fårehundklubb,

13.5 på gjerdrum

kl elite, dommer Stein Feragen, 2 m 1 pr. 5 møtt

1

Kristin Gudem

Myrullens Lazy Haste

275

2

Anne Lise Ytreberg

Krinvallaren Pondus

260,5

3

Rikke Svele

Blacknecks Lysa

245

4

Jeanette Hatteberg

Deepeyes Talia al Ghul

219

5

Line Moen

Sort Guld Beira Mar

199,5

1

Line Fatland Frøystad

Harry-Pepper

288

2

Trine Frøshaug

Sweet

284,5

3

Ann-Karin Isaksen

Spar Ess

279

4

Hege Johnsen

Herman

278,5

5

Hege Bakke

Pink

277

6

Eva Trasti

Lord

275

7

GreteThon

Chess

274

8

Anne Lise Ytreberg

Pondus

273

9

Renate Lund

Supra

271,5

10

Kristin Natås Hauger

Inez

269

11

Anne Cecilie Eide

Nicky

266,5

12

Liz Rognstad

Holly

264

13

Anette Kristiansen

Flip

257,5

14

Kristin Gudem

Haste

256,5

15

Vivi Ann Sneve

Milas

256

16

Mona Strømdal

Tozzi

255

17

Hege Lindahl

Snuppa

252

18

Marit R Arnfinsen

Dixie

251,5

19

Jannicke Mestad

Flic Flac

251

20

Anniken Rekstadvik

Ben

250

21

Emilie Prytz

Niceie

249

22

Jannike Hansen

Prima

241

23

Line Bu Nilsen

Millie

237

24

Trine Røykaas

Luke

235,5

25

Synnøve Glinje

Mihn-Lemoni

233

26

Hege M Andersen

Shankly

230,5

27

Jannicke Bjørnbakken

Mackenzie

230

28

Monica Kvernberg

Dålli

228,5

29

Liv McDowell

Joy

225,5

30

Anne-Marit Traaholt

Noffersen

224

31

Lise Mordal

Hercules

219,5

32

Lotte Nordli

Blink

218,5

33

Bente Aschim

Birk

205,5

34

Trond Brustad

Turbo

204,5

35

Ellen Alexander

Chanti

197,5

35

Linda Karlsen

Zelda

197,5

37

Kim Andre Pedersen

Kiss

195

38

Maren Helene Teien

Kiter

191,5

39

Vivi Kristin Nilsen

Uma

179,5

40

Rune Langgård

Pippilotta

151

41

Inger J. Karlengen

Njarga Joika

144

1

Geir Ove Håkul

Sakki

192,5

2

 

Hempth´s Dancing with a star

187,5

3

Janne Evertsen

Splash Indiana Jones

177,5

4

Linda Tallkø

Alvetrollets B´qute

172,5

5

Lillian Bekkeheien

Timmi

171

6

Elisabeth Krone

Lizi

170

7

Janne Håkul

Snella

169

8

Wenche Haugland

Ayana

167

Egersund Hundeklubb 26 april

 

Dommer alle klasser Per Eigil Gylland

 

Klasse 1

15 møtt, 8 med 1 premie

 

Klasse 2

5 møtt, 2 med 1 premie

1

May Britt Stifoss

Nemi

180,5

2

Hanne Lotte

Waagbull´s Diamond

172

Klasse 3

7 møtt, 4 med 1 premie

Klasse Elite

1

Ann Helen Fossdal

Liz Jada

280.,5

2

Kari Ommedal

 

260,5

3

Helene Stokka

Omega

238,5

4

Lise Rose

Lykke

234

Klasse 2

2 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse 3

2 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse elite

1

Silje Larsen

Chocomate´ s Harrys Cava

182

2

Sissel Anita Nordeng

Heierås Orphee Bris

180,5

1

Elisabeth Bryhn

Khemosabi Prepare for Suprise

264,5

2

Sissel Anita Nordeng

Heierås Kela

260

Resultat søndag

Klasse 1

6 møtt, 2 med 1 premie

1

Karina Arhaug

The Look Explosive Nitro

179

Klasse 2

2 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse 3

2 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse elite

1

Sissel Anita Nordeng

Heierås Kela

272,5

2

Elisabeth Bryhn

Khemosabi Prepare for Suprise

231

1

Andrea Hånes

Sheltiefarmens Ada

179

2

Gøril Risan

Red-Tollers J’Artemis

164,5

1

Marthe Groven

Bill

178

2

Gro Anita Wollan

Mithra-Shans Sheela Habanero

169,5

Klasse 3

2 møtt 1 med 1 premie

1

Anne Ablidsnes

Vasegaard Pip’s Cilla

271,5

Klasse Elite

1

Marit Wang

Get Weiler’s Haico

280,5

2

Maren Teien

Brukshundens Keen Kiter

267

3

Hege Gåsterud

Akersborg Pixie

265

4

Solfrid Buvik

Sæterskogen’s Nirrill Gulldusk

251,5

Norsk Schäferhundklubb avdeling Haugaland 19 april

 

Dommer alle klasser Bjørn Ivar Svendsen

 

Klasse 1

7 møtt 2 med 1 premie

Norsk Retrieverklubb avd Østfold 18 april

 

Dommer Rune Bjerklund

 

Klasse 1 38 møtt 8 med 1 premie

1

Ann Karin Isaksen

Myrullens Min Karma

177

2

May Britt Stifoss

Nemi

175,5

3

Hilde Skjoldal

Thelook Explosive Ivo

172,5

4

Susanne Ludvigsen

Doubleuse Eyeore

170

4

Liv Marit Solli

Shamvic´s Ulrikke

170

6

Annika Berglund

Miss Magoos Biggan

169,5

7

Anne Kath Haldorsen

Lullebos Herlige Copy

164,5

7

Bente Davidsen

Akersborg Born in Drammen

164,5

9

Unni Granberg Selte

Brukshundens Vilje

164

10

Trude Aas

Kappelhøjen´s George Clooney

163

11

Cecilie Torp

Rapport´s Äiwo

162,5

12

Camilla Lilleberg

Work´s Fixit

161,5

1

Stine Sandal

Iris

181

2

Pål W Jøsok

Napada´s Nature´s Hamony

164,5

Klasse 3

 

2 møtt 1 med 1 premie

Klasse Elite

 

6 møtt

1

Kjellaug Selsaas

Myrullens Ludvig

303

2

Astrid Reinertsen

Myrullens Kaptein Uno

296,

3

Siv Marit S Tho

Molineux Twist

250,5

4

Kari Ommedal

Konungsbergets Øistein Vikingson

238

5

Ida Annette Norheim

El Sjoko

236,5

6

Kari Ann Reistad

Gina

213,5

1

Anniken Rekstadvik

Ben

279,5

2

Lotte Nordli

Blink

276

3

Monika Kvernberg

Dolly

274,5

4

Line Fatland Frøystad

Harry

274

5

Hege Johnsen

Herman

272

6

Madelaine Eriksson

Seven

269

7

Kristin Gudem

Haste

268,5

8

Jannicke Mestad

Flic Flac

266

9

Ann Karin Isaksen

Spar Ess

263,5

10

Hege Bakke

Pink

263

10

Grete thon

Chess

263

12

Kristin Natås Hauger

Inez

253

13

Anne Lise Drev Ytreberg

Pondus

245,5

14

Marit Arnfinsen

Dixie

245

15

Lise Mordal

Hercules

244,5

16

Kjellaug Selsaas

Ludvig

240

17

Renate Lund

Supra

237,5

18

Liv Mc´Dowell

Joy

234,5

19

Eva Trasti

Lille Lord

231,5

20

Kari Aspøy

Iggy

221

21

Synnøve Glinje

 

220,5

22

Synne Meling

Peik

 

23

Anne-Berit Heireng

Fame

203,5

24

Else Kristin Svendsen

Linnie

199

25

Rune Langård

 

 

26

Marianne Eloise Wilems

Kry

 

ØEVHK 21 mars

 

Dommer alle klasser Ann Christin Sjøtun

 

Klasse 1

3 påmeldt, 2 med 1 premie

1

Silke Moll

Noja

185

2

Eivind Gåsland

Xara

166,5

NKK Kristiansand 14 og 15 mars

 

Klasse 1

5 påmeldt, 2 med 1 premie

1

Inger Marie Buer

Soltrollets Electra

167

1

Linda Erklev

Bittebit´s J-Junior

167

1

Synne Rysstad

Nero

164

Klasse 2

8 påmeldt, 1 med 1 premie

Klasse 3

5 påmeldt, ingen med 1 premie

Klasse Elite

 

Dommere Sjøtun/Svendsen

1

Line Fatland Frøystad

Harry-Pepper

298,5

2

Lotte Nordli

Nesbakkens Blink

283,5

3

Hege Bakke

Despina Galdr - Pink

276,5

4

Kristin Natås Hauger

Somollis Inez

274,5

5

Hege Johnsen

Myrullen´s Lille Herman

273

6

Kristin Gudem

Myrullen´s Lazy Haste

272,5

7

Ann-Karin Isaksen

Spar Ess

272

7

Monica Kvernberg

Målli

272

9

Jannicke Mestad

Get Weiler´s Flic Flac

270,5

10

Grete Thon

Chess

264,5

11

Vivi Ann Sneve

Milas Hepp

263,5

12

Monica Wickstrøm

Kronvallaren Malte

259,5

13

Anne Lise Ytreberg

Kronvallaren Pondus

258,5

14

Gøril Nordve

Tending Knockout

251

15

Antonio Reyno Lanes

Fak´s Neversay Never

250,5

16

Anne-Berit Heireng

Fame Caramell

250

16

Eva Trasti

Lord

250

18

Trine Frøshaug

Crawfields Red Hot Sweet

248,5

19

Jannike Hansen

High Workin B C Keighley

246,5

20

Anniken Rekstadvik

Flips Ben

246

21

Synnøve Ina Glinje

Mihn-Lemoni

244

22

Trine Røykaas

Luke

242,5

23

Trond Brustad

Doubleuse Golde Star

240

24

Marit Rasmussen Anfinsen

Dixie

236

24

Renate Lund

Vassrugens Ålga Mildir

236

26

Anette Kristiansen

Happy-Flip

230

27

Marie Balstad

Zera

225

28

Hege Lindahl

Get Weuler´s Go Jenta

222,5

29

Liz Berit Rognstad

Get Weiler´s Game On

220

30

Hege Andersen

Sindregardens Shankly T

214

31

Anne-Marit Traaholt

Knertebo´s Optimal Onoff

211

32

Rune Langård

Camp Alpha´s baronesse

208,5

33

Linda Karlsen

Kiæråsens Zelda

196,5

34

Liv Mc Dowell

Joy

195,5

35

Lise Mordal

Somollis Herkules

193

36

Karianne Buer

Step

191

37

Synne Melling Nåmdal

Peik

189,5

38

Miriam Pedersen

Sognafarets Black Chervrol

165,5

39

Margrethe Thømt

Brukshoffets Barnonesse Bl

111,5

Dommer Svein M Stangeland

 

Klasse 2

Dommer Svein M Stangeland

 

Klasse 3

Dommer Svein M Stangeland

 

Elite

1

Line Fatland Frøystad

Harry-Pepper

304

2

Marit Rasmussen Anfinsen

Dixie

297

3

Line Fatland Frøystad

Henry

288,5

4

Marianne Eloise Willems

Kronvallaren Kry

260

5

Synne Meling Nåmdal

Peik

243,5

6

Lise Rose

Kronvallaren Lykke

235

7

Kari Ommedal

Konungsbergets Øistein Vikingson

222

8

Else Kristin Svendsen

Linnie

215

9

Astrid Weider Ellefsen

Blink

204,5

1

Hilde Skjoldal

Thelook Explosive Ivo

197

2

Gudrun Seeberg Boge

Huntingfudges B Golden Pa

179

3

Trond Pettersen

Tingeling

176

4

May Britt Stilfoss

Nemi

175

5

Jeanette Espe Dutta

Ghera Av Perlegården

170,5

6

Astrid Camil Nilsen

Junior

167

7

Tone Thorstad

Marielle Scarlett

165

8

Kathrin Myhra

Kimura´s Pure Pleasure

163

9

Eli Hall

Horizon´s Dream For Days

162

Dommer Svein Georg Rønning

 

Klasse 2

 

9 startende, 1 med 1 premie

 

 

1

Lisa Marie Havro

Tullarbackens Kalas

170

Dommer Øystein Ødegård

 

Klasse 3

 

12 startende, 2 med 1 premie