Resultater

1

Inger Lise Løtoft

One Shining Godness Hero

172,5

2

Lone Vierdal

Sukkertoppen's I'm A Show Princess

170,5

1

Geir Ove Håkull

One Shining Space Dreamer

163,0

1

Siv Marit Schjeldrup

Nesbakkens Ixi

259,0

LPNorge.com

Resultater fra stevner i 2017

For at resultatsiden skal være så komplett som mulig, ber vi dere alle om å sende inn resultater.

 

Det er desverre ikke noe automatikk at klubbene sender inn til oss, så vi er helt avhengig av at dere utøvere bidrar til å sende inn. Er du på stevne, be om å få resultater og send de til oss. I kl 1,2 og 3, kun de med 1.premie, i FCI kl 3 alle som startet.

 

Web.redaktør: anne-berit@heireng.no

NKK Trondheim 2 juli

 

Dommer Terje Haugen

 

Klasse FCI 3

1

Kristin Natås Hauger

Inez

279,5

2

Liv Mc´Dowell

Joy

259,0

3

Ann-Karin Isaksen

Min Karma

250,0

4

Marit Wang

Haico

231,0

Flateby Hundeklubb 18 juni

 

Dommer Arild Berntsen

 

Klasse 1

1

Tom E. Pedersen

Azravi's Selma

177,5

2

Hege Nilo Johnsen

Black Pearl

175,5

3

Susann Sandbekkbråten

Thunstjernas Katla

173,5

4

Ann-Helen Heie

Klokkeråsen's Soft N' Gentle

162,0

Klasse 2

1

Tove Carlsen

Bermuda (Isak)

172,5

2

Nini Cappelen

Artic's Quick Step

165,5

3

Linn Gareid

Vestvang's Cha Dizzi

162,5

Dommer Rune Bjerklund

 

Klasse 3

1

Frida Colleen Østvang Gulbrandsen

Whitney Face

269,5 Cert

2

Miriam Pedersen

Solsvingens Cosmos

258,5 Cert

2

Heidi Albrigt Ernst

Amarone Av Bergsprekken

258,5 Cert

4

Marianne Søgaard

Visterwood Cariad Du

256,0

Hadeland hundeklubb 17 juni

 

Dommer Rune Bjerkelund

 

Klasse 1

11 møtt, 6 med 1 premie

1

Solgunn Roarsen

Super Kopi

185,5

2

Hanne Cathrine Worup

Hennagardens Gara Gemma

184,5

3

Anita Ness

Mac Links Monsunen

180,5

4

Susann Sandbekksbråten

Thunstjernas Katia

175,5

5

Janne Hermansen

Colored Melodys Cover me

173,0

6

Anne-Liv Sollesnes

Star Du Nord Lux

167,0

Dommer Arild Berntsen

 

Klasse 2

16 møtt, 4 med 1 premie

1

Susan Pettit

BAZAARS Beauvais

166,0

2

Emilie Prytz

Super Maggie

165,0

3

Lotte Picard

Storckfords Merle

163,5

4

Britt Haugen

Cayiras Fucsi

161,0

Dommer Arild Berntsen

 

Klasse 3

11 møtt, 7 med 1 premie

1

Nina Tandberg

Trym

269,0

2

Anne-Linn Johansen

Get Weilers Happy Gaia

268,5

3

Finn Hugo Øien

Hyper

266,0

4

Veronica Silkebækken

Chica Selma

259,5

5

Ann Kristin Moen

Villjentas Cille Skog

258,5

6

Martha C Aase

Shadow

256,0

6

Sissel Ekhougen

Smooth X-clusive Darre

256,0

Dommer Rune Bjerklund

 

Klasse FCI 3

1

Satu Niemi

Flips Ben

279,0

2

Trond Brustad

Double house Golden Sta

248,0

3

Vivi Ann Sveve

Milas Hepp

246,0

4

Sylvia Pflugradt

Lotta

238,5

5

Solgunn Roarsen

High Working B C Mexico

227,5

Hønefoss Hundeklubb 31 Mai

 

Dommer : Stein Ole Nergaard

 

Klasse 1

17 møtt, 7 med 1 premie

1

Nina Grasmo

Nice dog

188,0

2

Janne Hermansen

Colored Melody's Cover Me

186,0

3

Kristin Gudem

Fyhr's Robin

184,5

4

Anne Kari Skogen

Praxtar's Theo

180,5

5

Hlin Eldon Jonsdotti

Yr

179,5

6

Nina Sandberg

PRISTINE Apexis Crystal

176,5

7

Christina Molin

Hottonia's Chac

166,0

Dommer : Arild Berntsen

 

Klasse 2

8 møtt, 1 med 1 premie

1

Andreas Haugland

Hexgårdens Allan

182,0

Klasse 3

10 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse FCi 3

ingen møtt

NORGESMESTER 2017

 

HEGE JOHNSEN M/MYRULLENS HERMAN

 

SØLV

 

KRISTIN GUDEM M/HASTE

 

BRONSE

 

MARIT RASMUSSEN ANFINSEN M/DIXIE

1

Hege Johnsen

Herman

281,25

2

Kristin Gudem

Haste

272,50

3

Marit Rasmussen Anfinsen

Dixie

271,25

4

Renate Lund

Supra

266,50

5

Hege Lindahl

Snuppa

258,5

6

Jannike Hansen

Prima

256,25

7

Svein Børresen

Remy

246,75

8

Line Fatland Frøystad

Henry

233,00

9

Kjellaug Selsaas

Ludvig

226,75

10

Liv Mc´Dowell

Joy

226,00

11

Anne Lise Ytreberg

Pondus

220,75

12

Jannicke Mestad

Flic-Flac

219,00

13

Hilde Skjoldal

Ivo

213,50

14

Monika Kvernberg

Dålli

206,50

15

Vivi Sneve

Milas

173,00

NKK stevne 27 Mai i Maridalen - Kvalifisering til NM

 

Dommere : Terje Haugen, Rune Bjerklund og Svein G Rønning

1

Line Fatland Frøystad

Henry

279,5

Kvalifisert til finale

2

Kjellaug Selsaas

Ludvig

279,0

Kvalifisert til finale

3

Kristin Gudem

Haste

271,0

Kvalifisert til finale

3

Renate Lund

Supra

271,0

Kvalifisert til finale

5

Hege Johnsen

Herman

270,0

Kvalifisert til finale

6

Monica Kvernberg

Dålli

265,5

Kvalifisert til finale

7

Hege Lindahl

Snuppa

265,0

Kvalifisert til finale

8

Hilde Skjoldal

Ivo

264,5

Kvalifisert til finale

9

Jannike Hansen

Prima

262,5

Kvalifisert til finale

10

Liv Mc´Dowell

Joy

262,0

Kvalifisert til finale

11

Jannicke Mestad

Flic-Flac

258,5

Kvalifisert til finale

11

Svein Børresen

Remy

258,5

Kvalifisert til finale

13

Vivi Ann Sneve

Milas

253,0

Kvalifisert til finale

13

Anne Lise Ytreberg

Pondus

253,0

Kvalifisert til finale

15

Marit Rasmussen Arnfinsen

Dixie

251,5

Kvalifisert til finale

16

Satu Niemi

Ben

249,5

 

17

Mona Strømdal

Jubel

247,5

 

18

Monica Wickstrøm

Chili

242,0

 

19

Karina Århaug

Nitro

241,5

 

20

Line Fatland Føystad

Harry

240,0

 

21

Ina Synnøve Glinje

Mihn-Lemoni

236,0

 

22

Ann-Karin Isaksen

Karma

227,0

 

23

Grete Thon

Charlie

220,0

 

24

Geir Brandtzæg

Eikki

217,5

 

25

Marit Wang

Haico

217,0

 

26

Oddvar Mathiassen

Ike

216,0

 

27

Kari Aspøy

Iggy Pop

215,0

 

28

Irena Goa

Cayman

210,5

 

29

Else Kristin Svendsen

Linnie

206,5

 

30

Trond Brustad

Turbo

202,5

 

31

Morten Krogstad

Cash

201,5

 

32

Silje Larsen

Cava

200,0

 

33

Torunn Holtbakk

Bright Star

196,0

 

34

Sylvia Plugradt

Lotta

191,0

 

35

Synne Meling Nåmdal

Peik

186,0

 

36

Marthe Groven

Bill

134,5

 

37

Benedikte Roarsen

Luna

130,5

 

38

Berit Kirkaune

Ella

113,0

 

NKK Ålesund 14 Mai

 

Dommer Per Egil Gylland

 

Klasse FCI 3

1

Monika Kvernberg

Dålli

286,5

2

Hege Johnsen

Lillebror

285,5

2

Hege Johnsen

Herman

285,5

4

Tommy Haukeland

Minipina's Damn Goodn Ready

269,0

Ølen, Etne og Vindafjord Hundeklubb 1. mai

 

Dommer Bjørn Ivar Svendsen

 

Klasse 1

5 møtt, 3 med 1 premie

1

Elise Midttun

Lurhaugs Maestro

193,0

2

Gro V Birkeland

Jacklaine's Easy

171,0

3

Lone Vierdal

Sukkertoppen's I'm A Show Princess

168,0

Klasse 2

 

3 møtt, ingen med 1 premie

Klasse 3

 

2 møtt, 1 med 1 premie

1

Ida Anette Norheim

Hunters Guild's Fabbri

272,5

Klasse FCI 3

1

Arnt Ove Holter

Bella

229,0

2

Astrid Reinertsen

Myrullens Kaptein Uno

174,0

3

Ine Beate Reitan

Prinsessen

168,0

Dalane Hundeklubb 30 april

 

Dommer Trond Morten Teigen

 

Klasse 1

5 møtt, 4 med 1 premie

1

Hege Buerskog

Sukkertoppen´s Only Made for action

177,0

2

Torun Larsen

Kid

174,0

3

Lone Vierdal

Sukkertoppen´s I´m A Show Princess

171,0

4

Elizabeth Krone

Kaisa

163,5

Klasse 2

4 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse 3

3 møtt, 1 med 1 premie

Klasse FCI

1

Ine Beate Reitan

Get Weiler`s Gromme Prinsesse

244,5

Sør Rogaland Brukshundklubb 22 april

 

Dommer Rune Bjerklund

 

Klasse 1

1 startet, 1med 1 premie

1

Iris Meijer

Napada´s Monty

176,5

Klasse 2

1 startet, 1 med 1 premie

1

Knut Kvalbein

Rossi

172,0

Klasse 3

2 startet, 1 med 1 premie

1

Mari Erika Tandberg

Alma

277,5

Klasse FCI 3

1

Line Fatland Frøystad

Henry

296,0

2

Marit Rasmussen Arnfinsen

Dixie

286,5

3

Monica Wickstrøm

Chili

283,5

4

Kristin Natås Hauger

Inez

279,5

5

Silje Larsen

Cava

278,5

6

Kari Aspøy

Iggy-pop

269,0

7

Irene Goa

Cayman

267,5

8

Else Kristin Svendsen

Linnie

266,5

9

Art Ove Holter

Sparkling Cham

253,0

10

Ine Beate Reitan

Prinsessa

241,0

11

Mai Britt Stifoss

Izi

229,0

Norsk Retrieverklubb 8 april

 

Dommer : Rune Bjerklund

 

Klasse 1

13 møtt, 7 med 1 premie

1

Janne Hermansen

Colored Melody's Cover Me

190,0

2

Linn Jane Kristiansen

TunevannetS Best

180,5

3

Liv Stokman

Shyloch Nostalgia

173,0

4

Bente Lisbeth Karlsen

Tiana Bess

169,0

5

Marianne Furuseth

Samisadors Arctic Archie

168,5

6

Rikke Svele

Tullarbackens Thistle

166,0

7

Stein Kristiansen

RUDSKOG's Last Diamond

163,0

Dommer Stein Feragen

 

Klasse 2

16 møtt, 5 med 1 premie

1

Miriam Pedersen

Solsvingens Cosmos

184,0

2

Linda Høyem Thrygg

Willacarras Blue Star Evi

170,0

3

Dagmar Moseby

NOVANORDS Didrik fra Stas

169,5

4

karoline mosand Reitan

Blackneck's B'Xanti

161,5

5

Marianne Thoresen

Lakeside Fellow Breezy Ba

161,0

Dommer Rune Bjerklund

 

Klasse 3

12 møtt, 3 med 1 premie

1

Petter Gundersen

Akersborg Tobben

273,5

2

Øystein Ødegård

High Working B C Valley

270,5

3

Finn Hugo Øien

Hyper

257,0

Dommer Stein Feragen

 

Klasse FCI 3

1

Ann-Karin Isaksen

Myrullen's Min Karma

286,5

2

Mona Caspersen Strøm

Get Weiler's Jubel

281,0

3

Geir Brandtzæg

Izgara's Eikki

263,5

4

Trond Brustad

Doubleuse Golden Star

258,0

5

Torunn Holtbakk

Gawain's Bright Star

215,5

6

Ann-Helen Ulriksen

Tarik

210,0

7

Berit Kirkaune

Work's Ella

195,0

Nschklubb avd Haugaland 2 april

 

Dommer Bjørn Ivar Svendsen

 

Klasse 1

4 møtt, 2 med 1 premie

1

Lone Vierdal

Sukkertoppens I`m a show princess

180,0

2

Inger Lise Løtoft

One Shining Godness

172,0

Klasse 2

5 møtt - ingen med 1 premie

 

Kasse 3

6 møtt, 1 med 1 premie

1

Siv Marit Tho

Ixi

262,0

Klasse FCI 3

1

Kjellaug Selsaas

Ludvig

280,0

2

Astrid Reinertsen

Uno

217,0

Haugesund og Omegn Hundeklubb 1 april

 

Dommer alle klasser Ann Kristin Sjøtun

 

Klasse 1

5 møtt, 2 med 1 premie

Klasse 2

 

4 møtt, 1 med 1 premie

Klasse 3

 

7 møtt, 1 med 1 premie

1

Liv Marit Solli

Shamvic's Ulrikke

256,0

Klasse FCI 3

1

Kjellaug Selsaas

Myrullen's Ludvig

290,0

2

Irene Goa

High Working B C Cayman

263,0

3

Astrid Reinertsen

Myrullen's Kaptein Uno

165,0

NKK Kristiansand 19 mars

 

Dommere Mikkola/Ødegaard

 

Klasse FCI3

1

Kjellaug Selsaas

Ludvig

289,5

2

Monica Wickstrøm

Chili

287,5

3

Hege Johnsen

Min Lillebror

284,0

3

Hege Johnsen

Lille Herman

284,0

5

Line Fatland Frøystad

Harry-Pepper

281,0

6

Jannicke Mestad

Flic Flac

275,5

7

Marit Rasmussen Arnfinsen

Dixie

275,0

8

Ann Karin Isaksen

Min Karma

274,0

9

Else Kristin Svendsen

Linnie

272,5

10

Hege Schea Bakke

Pink

270,0

11

Liv McDowell

Joy

259,0

12

Line Fatland Frøystad

Henry

250,0

13

Morten Krogstad

Cash

249,0

14

Hege Lindahl

Snuppa

245,5

14

Svein Børresen

Remy

245,5

16

Kari Aspøy

Iggy-Pop

242,5

17

Antonio Larsen-Grunvig

Inari

232,5

18

Satu Niemi

Ben

214,0

18

Geir Brandzæg

Eikki

214,0

20

Mai Britt Stifoss

Izi

204,0

21

Torunn Holtbakk

Bright Star

190,0

22

Hege Schea Bakke

Whitney

171,5

23

Ine Beate Reitan

Prinsessa

143,5

Dobbelt stevne Drammen Brukshundklubb 11 og 12 mars

 

Lørdag (uttaksstevne til VM)

 

Dommere Øystein Ødegaard og Odd-Geir Sørmarken

1

Hege Johnsen

Herman

282,5

2

Renate Lund

Supra

282,0

3

Synnøve Ina Glinje

Mihn-lemoni

279,0

4

Monika Kvernberg

Målli

274,0

5

Ann-Karin Isaksen

Karma

272,0

6

Kristin Gudem

Haste

267,5

7

Trond Brustad

Turbo

265,0

8

Silje Larsen

Cava

264,0

9

Svein Børresen

Remy

261,5

10

Hege Bakke

Pink

257,0

11

Liv Mc Dowell

Joy

256,5

12

Marit R Arnfinsen

Dixie

255,5

13

Line Fatland Frøystad

Henry

252,0

14

Line Fatland Frøystad

Harry

250,0

15

Jannicke Mestad

Flic-Flac

241,0

16

Mai Britt Stifoss

Izi

240,0

17

Morten Krogsta

Cash

237,5

18

Hege Lindahl

Snuppa

236,0

19

Marit Wang

Heico

235,0

20

Mona Caspersen Støm

Jubel

233,0

21

Satu Niemi

Ben

229,0

21

Solgunn Roarsen

Mexico

229,0

23

Sylvia Pflugradt

Lotta

228,0

24

Grete Thon

Charlie

223,5

25

Elisabeth Bryhn

Supra

223,0

26

Hege Gåsterud

Pixie

222,0

27

Irene Goa

Cayman

204,5

28

Marthe Groven

Bill

200,0

29

Monica Wickstrøm

Chili

188,0

30

Ine Beate Reitan

Prinsessa

187,0

31

Kristin Natås Hauger

Inez

184,0

32

Karina Arhaug

Nitro

175,5

33

Ann-Helen Ulriksen

Tarik

163,0

34

Geir Brandtzæg

Eikki

157,5

35

Oddvar Mathiassen

Ike

134,0

36

Anita Fjeld

Snuppa

120,0

Søndag (uttaksstevne til VM)

 

Dommere Øystein Ødegaard og Stein Ole Nergaard

1

Monica Wickstrøm

Chili

296,0

2

Kristin Gudem

Haste

295,5

3

Jannicke Mestad

Flic-Flac

282,0

4

Line Fatland Frøystad

Henry

280,0

5

Satu Niemi

Ben

277,5

6

Synnøve Ina Glinje

Mihn-lemoni

277,0

7

Renate Lund

Supra

270,5

8

Silje Larsen

Cava

268,5

9

Kristin Natås Hauger

Inez

267,0

10

Liv Mc Dowell

Joy

256,5

11

Svein Børresen

Remy

256,0

12

Sylvia Pflugradt

Lotta

253,0

13

Line Fatland Frøystad

Harry

251,0

14

Hege Johnsen

Herman

250,0

15

Mai Britt Stifoss

Izi

244,0

15

Monika Kveernberg

Dålli

244,0

15

Marit R Arnfinsen

Dixie

244,0

18

Torunn Holtbakk

Bright Star

239,5

19

Trond Brustad

Turbo

238,5

20

Hege Lindahl

Snuppa

237,0

21

Elisabeth Bryhn

Supra

230,5

22

Grete Thon

Charlie

226,5

23

Solgunn Roarsen

Mexico

222,0

24

Morten Krogstad

Cash

221,5

25

Hege Bakke

Whitney

206,5

26

Ann-Karin Isaksen

Karma

201,5

27

Hege Gåsterud

Pixie

200,0

28

Oddvar Mathiassen

Ike

198,5

29

Marit Wang

Haico

197,5

30

Irene Goa

Cayman

192,5

31

Marthe Groven

Bill

191,5

32

Mona Caspersen Strøm

Jubel

178,0

33

Geir Brandtzæg

Eikki

172,5

34

Ine Beate Reitan

Prinsessa

103,0

Eide & Fræna hundeklubb 4 Mars

 

Dommer Roar Holmen

 

Klasse 1

7 møtt - 2 med 1 premie

 

1

Gunhild Engen

Avinna

171,0

2

Henriette Slettvoll

Kenzi

165,0

Klasse 2

8 møtt, 1 med 1 premie

1

Hege Ertvåg

Cefeus Blazing Phoenix II

180,0

Klasse 3

7 møtt - 1 med 1 premie

1

Monika Kvernberg

Kitty

298,5

Klasse FCI 3

 

1

Monika Kvernberg

Dålli

274,0

Dalane hundeklubb 26 februar

 

Dommer Arild Berntsen

 

Klasse 1

4 møtt - 2 med 1 premie

1

Hege Buerskog

Only Made

174,0

2

Elizabeth Krone

Kaisa

166,5

Klasse 2

4 møtt - 1 med 1 premie

1

Siv Svendsen

Børre

181,5

Klasse 3

6 møtt - 2 med 1 premie

1

Eloise Willems

Burning Phoe

300,5

2

Liv Marit Solli

Graziella

285,5

NKK Bø 19 februar

 

Dommere Feragen/Rønning

 

Klasse FCI 3

1

Monica Wickstrøm

Chilli

287,5

2

Line Fatland Frøystad

Harry-Pepper

283,5

3

Kristin Gudem

Haste

282,5

4

Hege Johnsen

Herman

282,0

5

Line Fatland Frøystad

Henry

274,0

6

Kjellaug Selsaas

Ludvig

269,5

7

Hege Lindahl

Go Jenta

269,0

8

Kristin Natås Hauger

Inez

267,5

9

Monika Kvernberg

Dålli

267,0

9

Jannicke Mestad

Flic Flac

267,0

9

Satu Niemi

Ben

267,0

12

Hege Schea Bakke

Pink

261,5

12

Renate Lund

Supra

261,5

14

Kari Aspøy

Iggy-Pop

254,5

15

Ann-Karin Isaksen

Karma

250,0

15

Mona Strømøy

Jubel

250,0

17

Liv McDowell

Joy

245,0

18

Silje Larsen

Cava

240,5

19

Else Kristin Svendsen

Linnie

239,0

20

Marit Rasmussen Anfinsen

Dixie

228,0

21

Torunn Holtbakk

Bright Star

224,0

22

Grete Thon

Charlie

221,0

23

Trond Brustad

Turbo

215,5

24

Svein Børresen

Remy

207,5

25

Solgunn Roarsen

Mexico

203,0

26

Mai Britt Stifoss

Izi

202,5

27

Geir Brantzæg

Eikki

202,0

28

Ine Beate Reitan

Gromme Prins

185,5