Resultater 2016

1

Kronvallaren Kry

Marianne E. Williams

224.5

2

Gromme Prinsesse

Ine Beate Reitan

219

3

Nemi

May Britt Oddeskogen

207

4

Ludvig

Kjellaug Selsaas

205

5

Linnie

Else Kristin Svendsen

199

1

Splash Indiana Jones

Janne Evertsen

174

1

Gerd Hallingby

Huntingfudges Choice Of Jo

176

Golden Retriever

1

Torill Odland

Rottrivers Balocco

176

Rottweiler

NKK Lillehammer 14 august

 

Dommere

Mikkola/Haugen

 

Klasse FCI 3

 

1

Lillian Bekkeheien

Timmy

172,5

2

Eloise Willems

Belgerulvens Burning Phoe

170,5

1

Eloise Willems

Get Weiler's Ivrig

166,0

2

Mai Britt Stifoss

Izi

141,0

3

Cathrin Landsvik

Searover Pax Theoden

Brutt

LPNorge.com

Resultater fra stevner i 2016

For at resultatsiden skal være så komplett som mulig, ber vi dere alle om å sende inn resultater.

Det er desverre ikke noe automatikk at klubbene sender inn til oss, så vi er helt avhengig av at dere utøvere bidrar til å sende inn. Er du på stevne, be om å få resultater og send de til oss. i kl 1,2 og 3, kun de med 1.premie, alle startende (dvs alle som er med) i FCI kl 3. (gamle elite).

 

Web.redaktør: anne-berit@heireng.no

Vinner av H.P Petersen Minnepokal 2016

 

Camilla Kvernberg med Chocomate's Nelly, 185.5 poeng

Sør Rogaland brukshundklubb 13. november

 

Dommer alle klasser

Odd Geir Sørmarken

 

Klasse 1

7 startet, 1 med 1 premie

 

1

Knut Kvalbein

Ge Foxtrott “Rossi”

169,5

Klasse 2

5 startet, 1 med 1 premie

1

Kari Lillesund

Extraction Arya

170,0

Klasse 3

3 startet, ingen med 1 premie

 

Klasse FCI 3

1

Irene Goa

Caymann

271,0

2

Else Kristin Svendsen

Linnie

261,5

3

Beate Reitan

Gromme Prinsesse

248,5

4

Marit Rasmussen Anfinsen

Dixie

243,5

5

Kari Aspøy

Iggy-Pop

236,0

6

Helene Ravndal

Lexi

209,5

7

Arnt Ove

Poecilia's Sparkling Champagne

177,5

Dobbeltstevne Tønsberg Hundeklubb 5 og 6 november

 

Resultat fra søndag

 

Dommere Teigen/Rønning

 

Klasse 1

21 startet, 9 med 1 premie

1

Nini Cappelen

Riesen Artic's Quick Step

190,0

2

Rikke Svele

Tullarbackens Thistle

181.0

3

Aina Flesvik

Riesen Artic's Quentin

177,5

3

Astrid Pedersen

Amberslåttas Cree

177,5

5

Lena Solberg

Romance Daraskar

174,0

6

Anne-Marie Lund

Skredderstuens Carl Oskar

172,5

7

Berit Skjegg Nilsen

Izgara's Ellie

171,0

8

Mona Tollefsen

Stella Polaris

169,0

9

Janicke Gurijordet

Joe's Gull Golden

164,5

Klasse 2

11 startet, 3 med 1 premie

 

1

Aud Seland

Dahabe

179,0

2

Anette Kristiansen

Jet

165,0

3

Dagmar Moseby

Novanords Didrik Fra Stas

162,5

Dommere Rønning/Ødegaard

 

Klasse 3

6 møtt, 2 med 1 premie

1

Liv-Anin Brandsgård

Benzelias Heartbreaking H

258,0

2

Martha Cecilia Aase

Shadow

257,0

Klasse FCI 3

1

Monica Wikstrøm

Chocomate's Harrys Chili

285,5

2

Renate Lund

Supra

278,0

3

Svein Børresen

Remy M

264,0

4

Mona Strømdal

Get Weiler's Jubel

253,0

5

Mai Britt Stifoss

Izi

223,5

6

Torunn Holtbakk

Gawain's Bright Star

215,5

7

Hege Johnsen

Myrullen's Min Lillebror

212,0

8

Antonio Lanes-Grundvig

Get Weiler's Inari

209,0

9

Satu Niemi

Flips Ben

208,5

Resultat fra lørdag

 

Dommere Teigen/Ødegaard

 

Klasse 1

26 startet, 3 med 1 premie

1

Emma Gustafsson

Chade's Saga

176,5

2

Astrid Pedersen

Amberslåttas Cree

175,0

3

Ane Andersen

Blondietales Ladybug

172,5

Klasse 2

18 startet, 3 med 1 premie

1

Anette Kristiansen

Jet

180,0

2

Aud Seland

Dahabe

176,5

3

Vera Synnøve Verlo

Viltvårdarns Sami

162,0

Klasse 3

9 startet, 2 med 1 premie

1

Martha Cecilia Aase

Shadow

276,0

2

Janne Braaru Jensen

Dennis

274,5

Klasse FCI 3

 

Dommere Teigen/Rønning

 

1

Satu Niemi

Flips Ben

275,0

2

Kristin Natås Hauger

Inez

271,0

3

Kristin Gudem

Myrullen's Lazy Haste

244,5

4

May Britt Stifoss

Izi

241,0

5

Mona Strømdal

Get Weiler's Jubel

236,0

6

Svein Børresen

Remy M

232,0

6

Grete Thon

Chess

232,0

8

Torunn Holtbakk

Gawain's Bright Star

226,0

9

Renate Lund

Supra

216,5

10

Antonio Lanes-Grundvig

Get Weiler's Inari

212,5

Haugesund og omegn hundeklubb stevne 1. oktober

 

Dommer alle klasser Bjørn Ivar Svendsen

 

Klasse 1

14 påmeldt, 4 med 1 premie

1

Astrid Reinertsen,

Entre's Juna

181,5

2

Jorun Soma

Poker

166,5

3

Marianne Sandvik Gjøvåg

Kattanakks 1 Ronja av Chaez

163,0

4

Camilla Fevåg Strandnes

Comkitty's Indira Gandhi

162,5

Klasse 2

5 påmeldt, ingen med 1 premie

 

Klasse 3

6 påmeldt, 1 med 1 premie

1

Silje Midtsæter

Skogjentas Betty Blue

270,5

Klasse FCI 3

1

Synnøve Glinje

Mihn-lemoni

244,0

Nidaros Brukshundklubb stevne 9 oktober

 

Dommer alle klasser Roar Holmen

 

Klasse 1

1

Sven Magnar Sjursen

Sheltifarmen's Øydi

163,5

Klasse 2

 

4 møtt, 2 med 1 premie

1

Martha Cecilia Aasw

Shadow

183

2

Nina Knudsen

Nordsand's Lara Croft

159

Klasse FCI 3

1

Hege Gåsterud

Akersborg Pixie

267,5

2

Line Garberg

Heierås Killer

241,5

3

Ingrid Askim

Chocomate's Harrys Mhii

235,5

4

Marit Wang

Get Weiler's Haico

196

5

Solfrid Buvik

Sæterskogen's Nirrill Gulldusk

186

6

Grete Røstvik

Heierås Mie

151,5

Ølen. Etne og Vindafjord Hundeklubb 24 september

 

Dommer alle klasser : Per Eigil Gylland

 

Klasse 1

6 påmeldt, 3 med 1 premie

1

Astrid Weider Ellefsen

For the Win One

184,5

2

Marianne Gjøvåg

Kattanakk’s 1. Ronja av Chaez

181,5

3

Siv Marit S Tho

Nesbakken’s Ixi

167,0

Klasse 2

4 påmeldt, 1 med 1 premie

1

Ida Anette Norheim

Hunter’s Fuilds Fabbri

187,0

Klasse 3

2 påmeldt, ingen med 1 preme

 

Klasse FCI 3

1

Irene Goa

BC High Working Cayman

289,5

2

Astrid Reinertsen

Myrullens Uno

235,5

3

Siv Marit S Tho

Moulineux Twist

218,5

Sør-Rogaland Brukshundklubb 4 september

 

Klasse 1

9 møtt ingen med 1 premie

 

Klasse 2

3 møtt 1 med 1 premie

1

Lillian Bekkenheien

Timmy

171

Klasse 3

Ingen møtt

 

Klasse FCI 3

1

Else Kristin Svendsen

Linnie

281,0

2

Marit Rasmussen Anfinsen

Dixie

246,5

3

Tony Rakner

Frisco

244,0

4

Kari Aspøy

Iggy-Pop

225,5

5

Katinka Moberg

Bamse

196,0

6

Ine Beate Reitan

Gromme Prinsesse

195,0

7

Helen Ravndal

Lexi

186

8

Marianne Osmundsen

 

Vilja

147,5

ØEVHK 24 august

 

Dommer alle klasser Bjørn Ivar Svendsen

 

Klasse 1

4 møtt, 3 med 1 premie

1

Kari Lillesund

Extraction Arya

172,5

2

Siv Marit S. Tho

Nesbakken’s Ixi

172,0

3

Astrid Weider Ellefsen

For the Win One

168,0

Klasse 2

 

2 møtt, 1 med 1 premie

1

Eloise Willems

Belgerulvens Burning Phoenix

161,5

Klasse 3

 

1 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse FCI 3

1

Kjellaug Selsaas

Myrullens Ludvig

291,0

2

Synnøve Matre

Dream

253,0

3

Astrid Reinertsen

Myrullens Kaptein Uno

213,5

4

Siv Marit S. Tho

Moulinex Twist

162,0

5

Astrid Weider Ellefsen

Blink

155,5

6

Eloise Willems

GetWeiler’s Ivrig

145,0

Klepp Brukshund klubb 13 august

 

Dommer alle klasser : Stein Ole Nergaard

 

Klasse 1

3 med 1 premie

1

Hanne Lotte Kalnes

Ulvgaist Eddi

182,0

2

Geir Ove Håkull

Sukkertoppen's Only Made

181,0

3

Geir Ove Håkull

One Shining Space Dreamer

180,5

Klasse 2

2 med 1 premie

Klasse 3

Ingen med 1 premie

 

Klasse FCI 3

1

Hege Johnsen

Lille Herman

275,5

2

Anne Lise Drev Ytreberg

Pondus

270,0

3

Kristin Natås Hauger

Inez

269,0

4

Jannicke Mestad

Flic-Flac

263,5

5

Hege Lindal

Snuppa

262,0

6

Hilde Skjoldal

Ivo

256,5

7

Satu Niemi

Ben

255,0

8

Kjellaug Selsaas

Ludvig

245,5

9

Vivi A Sneve

Milas

241,5

10

Gøril Nordve

Knox

241.0

11

Liv McDowell

Joy

239,0

12

Sollgunn Roarsen

Mexico

234,0

13

Mona Strømdal

Jubel

209,5

NKK Trondheim 2 og 3 juli 2016

 

 

Klasse 1

10 møtt, 1 med 1 premie

1

Mona Helen Bårdsen

Stella Polaris

173,5

Klasse 2

3 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse 3

2 møtt, 1 med 1 premie

1

Dagfinn Lunde

Adorable Bella

283,5

Klasse FCI 3

 

Dommer Elisabeth Isaksen

 

1

Ann-Karin Isaksen

Myrullen's Min Karma

283,5

2

Monica Kvernberg

Dåli

275,0

3

Jannike Hansen

Prima

274,5

4

Vivi Sneve

Milas

241,0

5

Gørill Nordve

Knox

227,5

6

Geir Brandtzæg

Izgara's Eikki

223,5

7

Mai Britt Stifoss

Izi

219,0

8

Morten Krogstad

Working B C Cash

187,0

9

Line Garberg

Heierås Killer

136,0

10

Anna Savolainen

Frosty Field's Factorial Design

113,0

11

Hege Gåsterud

Akersborg Pixie

73,0

Norsk Schäferhund Klub avd. Indre Østfold 12 juni

 

Dommer alle klasser Arild Berntsen

 

Klasse 1

10 møtt, 2 med 1 premie

1

Kjetil Buer

Erik von Der Tiefen Quell

169,0

2

Boodil Wilson

Der Frankfurter Turm Lisa

168,5

Klasse 2

1 møtt, 1 med 1 premie

1

Mari Tolkki

Veemtroppens Jarmo

184,0

Klasse 3

7 møtt, 1 med 1 premie

1

Inger Repst Thorsen

Rainstone Birthday Suprise

261

Klasse FCI 3

1

Beth Helen Vilbo

Utterlyan´s Zero

201,5

2

Titti Malm

Sprettheims C´est La Vie

164,0

Hadeland hundeklubb 11 juni

 

Dommer Rune Bjerkelund

 

Klasse 1

19 Møtt- 9 med 1. Premie

1

Thomas Håkonsløkken

Solsvingens Chers

180,5

2

Øyvind Sørli

Venetroppens Helmi

174,0

3

Elina E Solbakken

Vintelli Called Cæsar

173,5

4

Linda Haugvik

Revefotens Marcie

172,0

5

Tone Sande

Doblehouse Cup Cake

171,5

6

Veronica Nordgård

Ewinas Orlando Bloom

167,0

7

Karen Krokvik

Veiviserens Sylvia

164,0

8

Anita G Nilsen

Darwin

163,0

9

Elina E Solbakken

The Superstar Ink

160,5

Dommer Stein Feragen

 

Klasse 2

8 møtt- 2 med 1.premie

1

Torill A Odland

Rottrivers Balocco

180,5

2

Liv Marit Solli

Goldhøjdens Graziella

170,5

Dommer Rune Bjerklund

 

Klasse 3

1 møtt - 1 med 1 premie

1

Ann Helen Ulriksen

Tarik

271,5

Dommer Stein Feragen

 

Klasse FCI 3

1

Solgunn Roarsen

Hig Working BC Mexico

281

NORGESMESTER 2016

 

KRISTIN GUDEM MED MYRULLENS LAZY HASTE

Foto : Gøril Nordve

NKK drammen 5 juni

 

NM Finale

1

Kristin Gudem

Haste

289,0

2

Hege Johnsen

Herman

286,25

2

Line Fatland Frøystad

Harry

286,26

4

Monica Wickstrøm

Chili

281,0

5

Marit Rasmussen Anfinsen

Dixie

277,0

6

Kristin Natås Hauger

Inez

262,0

7

Anne Lise Ytreberg

Pondus

258,25

8

Trine Frøshaug

Sweet

257,5

9

Line Fatland Frøystad

Henry

254,0

10

Svein Børresen

Remy

242,25

11

Renate Lund

Supra

 

12

Kjellaug Selsaas

Ludvig

238,75

13

Hilde Skjoldal

Ivo

209,75

14

Morten Krogstad

Cash

201,25

15

Silje Larsen

Cava

198,75

Norsk Kennel Klubb Drammen 4 juni

 

Klasse FCI 3

 

Dommere : Fiksdal, Holmen, Halvorsrud og Sjøtun

1

Line Fatland Frøystad

Harry-Pepper

299,5

2

Hege Johnsen

Herman

291,5

3

Renate Lund

Supra

291,0

4

Monica Wickstrøm

Chili

290,5

5

Line Fatland Frøystad

Henry

288,0

6

Marit Anfinsen

Dixie

283,0

7

Kristin Natås Hauger

Inez

280,5

8

Kjellaug Selsaas

Ludvig

279,5

9

Hilde Skjoldal

Ivo

279,0

10

Kristin Gudem

Lazy Haste

278,0

11

Anne Lise Yreberg

Pondus

275,5

12

Morten Krogstad

Cash

274,0

13

Trine Frøshaug

Sweet

272,5

14

Silje Larsen

Cava

269,5

15

Svein Børresen

Remi

263,0

 

DISSE 15 ER KVALIFISERT TIL NM FINALE 2016 -

LP NORGE GRATULERER

 

 

16

Hege Lindahl

Snuppa

262,5

17

Monika Kvernberg

Dålli

258,5

18

Ann-Karin Isaksen

Karma

252,5

19

Elisabeth Bryhn

Supra

250,0

20

Mona Strømdal

Jubel

245,5

21

Hege Gåsterud

Pixie

236,5

21

Mai Britt Stifoss

Izi

236,5

23

Liv Mc Dowell

Joy

228,0

24

Liz Rognstad

Holly

226,5

25

Grete Thon

Chess

224,5

26

Gørill Nordve

Knox

224,0

27

Sylvia Pflugradt

Lotta

223,0

28

Vivi Ann Sneve

Milas

212,5

29

Solgunn Roarsen

Mexico

206,0

29

Geir Brandtzæg

Eikki

206,0

31

Jannicke Mestad

Flic-Flac

205,0

32

Antonio Lanes-Grundvig

Inari

194,5

33

Siv Marit Tho

Twist

194,0

34

Synne M Nåmdal

Peik

187,5

35

Beth Helen Vilbo

Zero

186,0

36

Kari Aspøy

Iggy-Pop

179,0

37

Elisabeth Isaksen

Storm

166,0

38

Ellen Alexander

Chanti

160,5

39

Linda Karlsen

Zelda

159,5

40

Mona Strømdal

Tozzi

152

41

Trine Røykaas

Luke

151,0

42

Ellen Alexander

Gnizt

99,5

Ølen, Etne, Vindafjord Hundeklubb 5 mai

 

Dommer alle klasse Ann Christin Sjøtun

 

Klasse 1

7 møtt, 2 med 1 premie

1

Bente Bøygard

Top Flights Flying Flint

185,0

2

Astrid Weider Ellefsen

For the Win Number One

177,0

Klasse 2

3 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse 3

5 møtt, 1 med 1 premie

1

Synnøve Matre

Doubleuse Wind

278,0

Klasse FCI 3

1

Line Fatland Frøystad

Harry-Pepper

300,0

2

Synnøve Matre

Dream

274,0

3

Ine Beate Reitan

GetWeilers Gromme Prinsesse

249,0

4

Line Fatland Frøystad

Henry

228,5

5

Siov Marit Thu

Moulineux Twist

22o,0

6

Astrid Reinertsen

Myrullens Kaptein Uno

219,0

6

Astrid Werider Ellefsen

Blink

219,0

8

Kari Aspøy

Somollis Iggy Pop

210,0

9

Katinka Moberg

Bamse

180,5

Salten Brukshundklubb 23 og 24 april

 

23 april

 

Klasse 1

2 med 1 premie

 

1

Tora Fagertun

Västerängs Kick

182,0

2

Inger Brun

Viätt's Vilja

171,0

Klasse 2

Ingen med 1 premie

 

Klasse 2

Ingen med 1 premie

 

Klasse FCI 3

1

Sissel Anita Nordeng

Heierås Kela

237,5

2

Elisabeth Bryn

Khemosabi Prepare For Suprise

185,0

3

Silje Larsen

Chocomate's Harrys Cava

180,5

24 april

 

Klasse 1

1 med 1 premie

1

Aina Fredriksen

Zharantas Elleville Redrose Zangala

166,5

Klasse 2

Ingen med 1 premie

 

Klasse 3

2 med 1 premie

1

Karina Arhaug

Thelook Explosive Nitro

280,0

2

Sissel Anita Nordeng

Heierås Bris

261,5

Klasse FCI 3

1

Sissel Anita Nordeng

Heierås Kela

263,0

2

Elisabeth Bryn

Khemosabi Prepare For Suprise

230,0

3

Silje Larsen

Chocomate´s Harrys Cava

229,0

Dalane Hundeklubb 24. april 2016

 

Dommer: Per Eigil Gylland

 

Kl 1, 10 møtt, 7 med 1 premie

1

Marianne E.Willems

Belgerulvens Burning Phønix-

184,0

2

Tone Furenes

Nice Steps Fine Ar

178,5

3

Kari Ommedal

Hi Lydur Hera

175,5

4

Gro Gitlesen

Bocopie`s Believe

175,0

5

Janne Iren Håkull

Miss Mallorys True Love

173,5

6

Ellen J Felker

Bocopie`s Becky

169,5

7

Elizabeth Krone

Lizi

165,0

Klasse 2

4 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse 3

4 møtt,ingen med 1 premie

 

Klasse FCI3

1

May Britt Stifoss

Nemi

276,0

Sør Rogaland brukshundklubb 9. april 2016

 

Klasse 1

1 med 1 premie

1

Åse Berg

Kitimat West End Girl,»Arja»

169,5

Klasse 2

Ingen med 1 premie

 

Klasse 3

Ingen deltatt

 

Klasse FCI 3

1

Line Fatland Frøystad

Henry

301,5

2

Kristin Gudem

Myrullen's Lazy Haste

290,5

3

Monika Wicksrøm

Chocomate's Harrys Chili

288,5

3

Anne Lise Ytreberg

Kronvallrens Pondus

288,5

5

Kjellaug Selaas

Myrullen's Ludvig

281,0

6

Renate Lund

Supra

262,0

7

Line Fatland Frøystad

Harry Pepper

249,5

8

Cathrin Ovedal

Searover Pax Theoden

246,5

9

Ine Beate Reitan

Get Weiler's Gromme Prinsesse

231,0

10

Else kristin Svendsen

Linnie

209,0

11

Kari Aspøy

Somollis Iggy-Pop

196,5

Norsk Retrieverklubb avd Østfold 9 april

 

Dommer Stein Feragen

 

Klasse 1

26 møtt, 15 med 1 premie

1

Aud Seland

Dahabe

183,0

2

Inger Gustavsen

Zequita av Perlegården

179,5

3

Monja Wirum

Ella

175,0

4

Unni Fellingen

Keengreens Cosmos

174,5

5

Marit Kristoffersen

Dearest Herbert Bella´s

172,5

6

Giedrius Dervinis

Vi-Vi´s Before Sunrise

171,5

7

Geir Brandtzæg

Izgara`s Ginnie

170,5

8

Reidun Nordstrand

Kjerringhaugens Amazing

170,0

9

Stine Alnes Haslie

Marris

168,0

10

Kate Iren Tangnes

Chrilikas D´halloween

166,0

11

Anne Marthe Skaug

Scooterbrook Bingo

164,5

11

Trude Pedeersen

Twister

164,5

13

Åse Coward

Tuwheata´s Emma

164,0

14

Tiril Evensmo

Kasmurens Carrie

162,5

15

Juliane Eriksen

Lauprak´s Queen Mocca

162,0

Dommer Anne-Marit Traaholt

 

Klasse 2

9 møtt, 3 med 1 premie

1

Thomas Elisenberg

Tollergrenda´s Outstanding

167,5

2

Synøve Johannessen

Izgara´s Fidji

163,0

3

Anne Høitomt

Doubleuse Isle of Möja

161,0

Dommer Anne-Marit Traaholt

 

Klasse 3

5 møtt, 1 med 1 premie

1

Anne-Linn Johansen

Get Weiler´s Happy Gaia

294,5

Dommer Rune Bjerklund

 

Klasse FCI 3

 

1

Hilde Skjoldal

Thelook Explosive Ivo

255,5

2

Liv Mc Dowell

Joy

255,0

3

Trine Røykaas

Luke

251,5

3

Hege Johnsen

Myerullen´s Lille Herman

251,5

5

Hege Lindahl

Get Weiler´s Go Jenta

246,0

6

Kristin Hansen

Minnie

234,5

7

Antonio Lanes-Grundvig

Get Weiler´s Inari

204,0

8

Berit Kirkaune

Work´s Ella

198,0

9

Hege Johnsen

Myrullen´s Min Lillebror

178,0

10

Sylvia Pflugradt

Lotta

174,0

11

Torunn Holtbakk

Gawain´s Bright Star

142,5

12

Ann-Karin Isaksen

Myerullen´s Min Karma

135,0

ØEVHK 19 Mars

 

Dommer alle klasser Ann Christin Sjøtun

 

Klasse 1

3 møtt, 1 med 1 premie

1

Karin Gabrielsen

Blaschke Bekka

171,5

Klasse 2

1 møtt, ingen med 1 premie

 

Klasse 3

6 møtt, 3 med 1 premie

1

Birgitta Sandven

Børve Bingo’s Super Ice

279,5

2

Judith Beate Stenehjem

Børve Bingo’s Struttende Rutta

275,5

3

Thorbjørg Sandven Breistein

Børve Bingo’s Slatans Kvikk

263,0

Klasse FCI 3

1

Kjellaug Selsaas

Myrullens Ludvig

276,5

2

Synnøve Matre

Dream

242,0

3

Irene Goa

BC High Working Cayman

199,0

NKK Kristiansand 13 Mars

 

Klasse FCI 3

 

Dommere Stein Feragen og Øystein Ødegård

1

Monica Wickstrøm

Chilli

273,5

2

Gørill Nordve

Knox

268,5

3

Hege Lindal

Go´Jenta

263

4

Kristin Gudem

Haste

259

5

Solgunn Roarsen

Mexico

247

6

Hilde Skjoldal

Ivo

239,5

7

Antonio Lanes-Grundvig

Inari

238,5

7

Anne Lise Ytreberg

Pondus

238,5

9

Hege Johnsen

Herman

233.5

10

Kristin Natås Hauger

Inez

230

11

Monika Kvernberg

Dålli

229,5

12

Liv Mc Dowell

Joy

225,5

13

Liz Rognstad

Holly

212,5

14

Geri Brantzeg

Ekki

208,5

15

May Britt Stifoss

Nemi

205

16

Renate Lund

Supra

204,5

17

Vivi Sneve

Milas

185

18

Hege Bakke

Pink

158,5

Drammen Hundefestival 6 mars

 

Dommer Øystein Ødegård

 

Klasse 1

17 møtt, 3 med 1 premie

1

Anne-Lise Holte

Agildes Treasure Aphrodit

170,5

Nova Scotia Duck Tolling

2

Ann Iren Johansen

Mielas Maximillian

169

Golden Retriever

3

Hege Gåsterud

Somollis Sian

163,5

Border Collie

Klasse 2

 

Ingen med 1 premie

Dommer Øystein Ødegård

 

Klasse 3

8 møtt, 2 med 1 premie

 

1

Cecilie Grøvdal

Jo

285

Border Collie

2

Mona Strømdal

Get Weilers Jubel

276

Border Collie

Dommer Svein Georg Rønning

 

Klasse FCI 3

1

Hilde Skjolstad

Thelook Explosice Ivo

269

Border Collie

2

Myrullens Lazy Haste

Kristin Gudem

266

Border Collie

3

Liv McDowell

Joy

232

Border Collie

4

Renate Lund

Vassruggens Ålga Mildir

211,5

Golden Retriever

5

Kristin Hansen

Minnie

205,5

Blanding

6

Myrullens Min Karma

Ann-Karin Isaksen

201

Border Collie

7

Mona Strømdal

Tozzie

187

Jack Russell Terrier

8

Titti Hovig

Mr Bojangles

152

Border Collie

Drammen Hundefestival 5 Mars

 

Klasse 1

18 møtt, 7 med 1 premie

1

Renate Lund

Somollis Seres

183,5

Border Collie

2

Ellen Karlsen

Spanielplassens Juster

180

Engelsk Springer Spaniel

3

Inger Gustavsen

Zequita av Perlegården

177,5

Schäfer

4

Marianne Paulsen

Life Loving Billy the Kid

176,5

Papillon

5

Hilde Andresen

Minipinas Bellagia

172

Staffordshire Bull Terrier

6

Tanja Røykaas

Tsar-Pings Third Edition Idefix

166,5

Manchester Terrier

7

Cathrine Samuelsen

Molineux Sparkling Angel

164

Stor Puddel

7

Petter Gundersen

Akersborg Tobben

164

Border Collie

Klasse 2

10 møtt, 2 med 1 premie

Klasse 3

9 møtt, 1 med 1 premie

1

Perly Berge

Runforfuns Absolute Cute

258,5

Nova Scotia Duck Tolling

Klasse FCI 3 (Elite)

1

Renate Lund

Vassruggens Ålga Mildir

219,5

Golden Reriever

2

Kristin Gudem

Myrullens Lazy Haste

203,5

Border Collie

3

Ann-Karin Isaksen

Myrullens Min Karma

185

Border Collie

4

Titti Hovig

Mr Bojangles

153

Border Collie

NKK Bø 20 og 21 februar

 

Klasse 1

18 møtt, 6 med 1 premie

1

Vatnebygda's Astrid

Anne Marthe Fæhn

177

2

Zequita Av Perlegården

Inger Gustavsen

170,8

3

Solsvingens Glamour

Isabell Nykmark Baumann

169,5

4

Molineux Sparkling Angel

Cathrine Kirkebø Samuelsen

165,8

5

BH Annza's Bessie

Silje Guttulsrud

165

6

Akersborg Tobben

Petter Gundersen

164

Klasse 2

4 møtt, 1 med 1 premie

Klasse 3

8 møtt, 6 med 1 premie

1

Get Weiler's Jubel

Mona Caspersen Strømdal

289

1

Børves Bingo's Struttende Rutta

Judith Beate Stenehjem

289

3

Jo

Cecilie Aspen Grøvdal

287,5

4

Børves Bingo's Super Ice

Birgitta Sandven

279,5

5

Sweet Candy

Hege Karseln

278,5

6

Beatrice Gaviro

Inger Lise Kristiansen

256

FCI Klasse 3 (Elite)

 

1

Myrullen's Lille Herman

Hege Johnsen

278,5

2

Somollis Inez

Kristin Natås Hauger

271,5

3

Chocomate's Harrys Chili

Monica Wickstrøm

245

4

Get Weiler's Go Jenta

Hege Lindahl

241,5

5

Dålli

Monica Kvernberg

234

6

Joy

Liv Mc Dowell

229,5

7

Thelook Explosive Ivo

Hilde Skjoldal,

229

8

Vassruggens Ålga Mildir

Renate Lund

226,5

9

Nemi

May Britt Stifoss

205

10

Get Weiler's Inari

Antonio Lanes-Grundvig

196,5

11

Tozzi

Mona Strømdal

196

12

Izgara's Eikki

Geil Brandtzæg

167

13

Utterlyan's Zero

Beth Vilbo

166

14

Mr Bojangles

Titti Hovig

163,5

Stovner Hundeklubb 30.1-31.1

 

Kl FCI 3, (elite)

.Dommer Ødegård/Rønning

16 møtt, 2 med 1 pr

1

Hege Johnsen

Myrullens Lille Herman

287

2

Monica Wickstrøm

Chocomates Harrys Chilli

272

3

Liv mc Dowel

Joy

245,5

4

Vivi Sneve

Milas Hepp

241

5

Renate Lund

Vassungens Ålga Mildir

225,5

6

Hege Lindahl

Get Weilers Go Jenta

215

7

Grethe Thon

Chess

213

8

Solgunn Roarsen

High Working Mexico

212

9

Anne Lise Ytreberg

Kronvallaren Pondus

201

10

Monica Kvernberg

Målly

193,5

11

Antonio Lanes Grundvig

Get Weilers Inari

188

12

Hilde Skioldal

Thelook Explosive Ivo

163,5

13

Liz Rognstad

Get Weilers Game on

141,4

14

Trine Røykås

Luke

133

15

Anita Fjeld

Snuppa

89,5

16

Kristin Hansen

Minnie

?

Stovner Hundeklubb 30.1-31.1

 

Kl 3.Dommer Ødegård/Rønning

11møtt, 1 med 1 pr

1

Hilde Hov

Mio

268,5

2

Else Fleet

Hexgårdens Wixi

258

Stovner Hundeklubb 30.1-31.1

Kl 2.Dommer Ødegård/Rønning

15 møtt, 4 med 1 pr

1

Sri Segelstad

Rockhounds Diamond

176,5

1

Solgunn Roarsen

Kondus

176,5

3

Katinka Lunde

Shivas Diva V _Schutzart

170

4

Nina Berg

Shining Mrs kleo

163

5

Anne Lin Høitomt

Doubleuse Isle of Møja

162,5

6

Lene Lohre

Spanielplassens Dacota....

162,5

7

Marianne Mergan

Eidflammans Alfred i Katt

162

Stovner Hundeklubb 30.1-31.1

Kl 1.Dommer Ødegård/Rønning

26 møtt, 11 med 1 pr

1

Nina Hansen

Laban

178

2

Gerd Hallingby

Huntingfudges Choice....

174,5

3

Ingunn Fagernes

Crofts Lady Eiro Gaga

174

4

Mari Tolkki

Veemtroppens Jarmo

173,5

5

Marie Nilson

Qiwrons Ezz

173

6

Tanja Røykåa

Tsars Ping Thirs Edition

172

7

Ann Kristin Kilde

Skogtrollets Super...

170

8

Linn Terese Andersen

Yxsjøstugans Tia

164,5

9

Line Villanger

My trusted Friends Kanes

163,5

10

Alexander Fauchald

Nittinis Bacche Per Voi

161,5

11

Therese Myrhaug

Brannockfueld Dove

160,5

SBK 24 januar

kl 1, 6 møtt, 2 med 1.premie

Dommer: Per Gylland

1

Goldhøydens Graziella

Liv Marit Solli

173,5

2

Sukkertoppens Ametyst

Tove A Håkull

161,5

SBK 24 januar

kl 2, ? møtt, 2 med 1.premie

Dommer: Per Gylland

1

Dennis

Unn Thommasen

175

2

Flink

Linda Marie Runde

168

SBK 24 januar

kl 3, 2 møtt, 0 med 1.premie

Dommer: Per Gylland

SBK 24 januar

kl FCI kl 3 (gamle elite)

5 møtt, 0 med 1.premie

Dommer: Per Gylland